Wpis z mikrobloga

@derton778: w trzy miesiące wydaje się to niemal niemożliwe, ale w pół roku myślę, że już można o tym myśleć jako realnym celu. Oczywiście nie będzie to łapa na żyle, ale nawet jak dobijesz przez pół roku do 85kg, to łapa może mocno urosnąć przy dobrym genie. Oczywiście istotny też jest wzrost, bo poniżej 175cm, to na pewno będzie widać, że "coś cwiczysz", ale jak masz bliżej 190cm, to dalej będzie
@Lewusx: przecież żartowałem, ale wydaje mi się, że nawet mając Perfect geny i najlepszą możliwą kombinację sterydów świata i nie będąc w żaden sposób ograniczonym przez inne zajęcia to pytanie opa jest absurdalne. Zakładając oczywiście, że skreślamy opcje typu nastrzykiwania olejem czy operacje wszczepiającą wkładki do łapy.
Wydaje mi się także, że nawet żeby osiągnąć taki rezultat w rok to trzeba się absurdalnie spiąć w sobie i być nieziemsko zmotywowanym.
@derton778 kiedy Wy zrozumiecie, ze nie da sie na takie pytania odpowiedziec. Nawet jesli postawisz dwie osoby, beda tak samo jesc, trenowac i spac, to i tak przyrost bedzie sie roznil.