Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo

Zastanawiam się nad zakupem, Switcha... ( Nigdy nie posiadałem, żadnego nintendo - zawsze PS )

Warto kupować, czy może wstrzymać się i oczekiwać na kolejną wersje konsoli?
Czy jest w co grać? Prosiłbym o listę gier godnych polecenia;Chcę uniknąć sytuacji, że ogram 2 tytuły i konsola pójdzie do szafy

Chodzi mi switch po głowie od dłuższego czasu... przez zelde/pokemony i mariany tylko mam dylemat... Switch czy PSVR2
  • 15
Warto kupować, czy może wstrzymać się i oczekiwać na kolejną wersje konsoli?


@Artorias_x11:
1) to, że wejdzie kolejna wersja konsoli nie oznacza, że na switcha nagle przestaną działać wszystkie wydane do tej pory gry..
2) wpisz na yt "best switch games" - bo skąd ktoś może wiedzieć, czy wolisz strategie, wyścigi, rpg, czy platformówki.. jeśli na PS nie lubisz czegoś, to nie działa tak, że na NS to polubisz.
@Artorias_x11: same exy na Switchu to grania na kilkaset godzin. Przede wszystkim Zelda (zaraz wychodzi nowa część), Mariany. Są też już chyba 3 generacje poksów. Dwa Fire Emblemy, Monster Huner, Bayonetta, Metroid. Jest też parę gier do grania online - Smash, Mario Kart, Splatoon. Na prawdę jest trochę tych gier i jest w czym wybierać. Do tego switch jest świetny do indyków.
@Griffith: @Kryspin013 Nie zesrajcie się, Normalne pytanie o Ex gry, które komuś przypadły do gustu i bez problemu może polecić. To tak jak ktoś kupuje pierwszy raz PS i pyta w co warto zagrać to chyba polecisz mu 3-4 gry w których świetnie się bawiłeś, i coś dla siebie znajdzie.
@Artorias_x11: weź sobie popatrz na jutubie czy ci się gry z Mario podobają, wtedy zdecyduj. Mi się żadna gra z Mario nie podobała, poza Mario Party. Moim zdaniem dziecinne, proste i mało absorbujące.
@yeloneck: im jestem starszy tym bardziej dochodze do wniosku, ze tylko nintendo wie o co chodzi w tym hobby. Tak pomysłowej gry jak Mario Odyssey to na ps4 nigdy nie widzialem, a za to pelno nudnych, powtarzalnych i prostych ubisofciaków.
@Griffith: Na mnie specjalnie Odyssey wrażenia nie zrobiło. Tylko etap na księżycu był fajny. Ogólnie problemem jak dla mnie było to, że te gry były za proste. Luigi's Mansion tak samo.
@AntyKuc: ogólnie nie należę do tych, co muszą zebrać wszystko co możliwe, więc chyba nie dotarłem. Zgnoilem ostatniego bossa i fajrant. To jakieś nowe etapy, czy tylko wyższy poziom?