Wpis z mikrobloga

@Domciu że 2 miesiące temu łapali na skrzyżowaniu Lwowskiej z Jemiołową. Kiedyś miałem też kontrolę na Mościckiego/Syjamska, ale jechałem normalnie, sprawdzili tylko dowód osobisty, prawko i samochód sprawdzili se sami. Nawet w gwizdek nie kazali dmuchać tylko im jeszcze trójkąt i gaśnice musiałem pokazać.
@Domciu: tylko że najlepsze jest to że nie stoją tam gdzie powinni
już raz do nich podszedłem i zapytałem się czemu np. nie przyjdą latem na skrzyżowanie Borowska Kukuczki zobaczyć co rowerzyści odpierdzielają
albo czemu nie podjadą pod SP17 zobaczyć na stojące 24h auta na zakazie postoju w godzinach 7-17

ta straż miejska na przejściu na kamiennej też jest tak bardzo potrzebna że szkoda klawiatury
@Domciu: Ta latał ten obrazek na grupie mieszkańców. Generalnie nie nie widzialem. Natomiast jestem ciekawy czy jakiegoś rowerzystę ściągnęli za jazdę po chodniku.

@Viking- To brzmi trochę jakby W KOŃCU dostali po głowie i im nakazali jeździć w więcej różnych miejsc. Co moim zdaniem jest dobre.

@puexam Straż Miejska to generalnie niby cały czas coś robi, ale robi to falami. Brakuje tam ludzi, brakuje pomysłu do końca.

Co do miejsc gdzie
@Darth_Gohan albo polują na łatwą kasę. Mogę założyć się o dobrą flaszkę, że kierowcy procentowo częściej przekraczają prędkość w strefie 30, niż na głównych trasach. Sam czasami łapie się na tym, że jadę trochę za szybko w takich miejscach. ktoś to tak genialnie wymyślił, że na drugi bieg 30 to trochę za szybko, żeby jechać dłuższy kawałek, a na trójkę za wolno.
@Darth_Gohan: Co raz ciekawsze mają te miejscówki trzeba przyznać. Jeszcze trochę to będą stać na Kamienieckiej, bo tam też się mieszkańcy skarżą, że ludzie #!$%@?ą i nawet pojawił się pomysł by tam ustawić progi zwalniające.

@marsjanin2012: Skrzyżowanie Międzyleskiej z Gazową w stronę Brochowa.
@Viking-: na Sleznej ZAWSZE stali przez dekady, na parkingu kolo kliniki medycznej, przestali. Tam raczej tez by mieli klientow ale w strefach 30 to ludzie wlasnie tez przekraczja plus prawa strona ich nie interesuje, mysla ze sa na glownej bo jada prosto? Co za idioci.
@marsjanin2012 nie no tam gdzie stali to wybitnie na tych co jechali 30+. N odcinku Lwowskiej od Zaporoskiej do Jmiolowej często jest miejscami wąsko i jak widzisz auto z naprzeciwka to ciągniesz trochę żeby nie nie stawać czy wymijać się na żyletki