Wpis z mikrobloga

Mireczki, ile mogę realnie wziąć za Van Rysela EDR AF 105? Jeszcze do końca października na gwarancji. #!$%@?łem z rozmiarem i muszę zmienić na coś mniejszego. Rower w dobrym stanie, bez żadnych szlifów itp. A może ktoś chce kupić? ( ͜͡ʖ ͡€)

#szosa #rower
  • 18
@Ogau: ciekawe czy łatwo sprzedać taką szosę, bez tarcz, bez sztywnych osi, max 28 opona ... pewnie cena musi być dobra, jak wystawisz gdzieś to podrzuć linka
@mmichal: no miałem ofertę na 2,5k, ale stwierdziłem, że poniżej 3k to sprzedam, jak już gwarancja się skończy, a póki co się pomęczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko, że może te 3k to jakaś gruba przesada, dlatego pytam Mireczków ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

Tak btw to zacząłem przeszukiwać olx w poszukiwaniu czegoś dla siebie i stwierdzam, że tam nie ma sensu nawet szukać roweru. Ludzie potrafią używki sprzedawać
@Ogau: nie wiem, szukam czegoś szosopodobnego do tłuczenia na trasie dom -robota -dom, crossa którego mam to jest dobry na zimę ale na wiosnę i później to katorga a nie jazda
@maciek322: Chyba na Canyona Endurace na tiagrze. Póki co masz czas na sprzedaż, bo Canyon niedostępny, a jak będzie dostępny to 2 miesiące czekania ( ͡° ʖ̯ ͡°)