Wpis z mikrobloga

@mieszkamtu: Do ocenienia tego musiałbyś mieć zdjęcie z góry a nie pod kątem z przesuniętym zegarkiem. Poza tym ogólne wytyczne w doborze zegarków nie zawsze mają uzasadnienie. A uszy są tylko jedną z wielu wskazówek. Mam zegarek który jest nawet mniejszy niż inne garniturowce ale ze względu na design wygląda na busolę na mojej łapie i go rzadko noszę.
Mam zegarek który jest nawet mniejszy niż inne garniturowce ale ze względu na design wygląda na busolę na mojej łapie i go rzadko noszę.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: U mnie jest podobnie. Mam kilka zegarków, w tym fajnego Atlantica, który mimo właśnie 43mm, jest już na granicy bycia zbyt dużym, bo ma spory lug to lug i ogólnie ma masywny wygląd (diver). Dwa inne zegarki 44 i 45mm są od niego mniejsze. Trzeba więc
@FightMaker: No dokładnie. Nie każdy rozmiar danego zegarka pasuje do każdego nadgarstka. 42-43 mogą zarówno wyglądać na duże i masywne i będą śmiesznie wyglądać na nawet normalnym ale raczej niedużym nadgarstku niż 42-43 mm w innym designie. Wszystkie te gówno artykuły o doborze zegarków trzeba brać raczej jako ogólne porady a nie jedyną wyznacznie i prawdę obligatoryjną w każdej sytuacji.