Wpis z mikrobloga

Przeglądam czasem mieszkania na wynajem i praktycznie w każdym blat roboczy w kuchni to malutki fragment, na którym ciężko dałoby się położyć deskę do krojenia. Większość kuchni o ile prezentuje się ładnie to funkcjonalność zerowa. Nawet jak już mi się całe mieszkanie podoba, to jak zobaczę właśnie kuchnię to automatycznie rezygnuję. Macie podobnie, czy tylko ja tak mam?

#mieszkanie #patodeweloperka #architekturawnetrz
dosefurious - Przeglądam czasem mieszkania na wynajem i praktycznie w każdym blat rob...

źródło: 3BF62EA4-64DD-4C6A-A418-F218D80C35DF

Pobierz
  • 5
@dosefurious: bo to zgodnie z nazwą jest aneks do robienia kanapek a nie gotowania dla czteroosobowej rodziny, lokatorzy w zalozeniu mają się stołować na mieście albo zamawiać pizze. Dla siebie poszukaj mieszkania z oddzielną kuchnią która ma duży stół/płytę/wyspę. Dla mnie taka wielka kuchnia to byloby marnotrastwo metrazu. Kazdemu nie dogodzisz projektując mieszkanie..
@dosefurious: hmmm nie ma tragedii jeśli chodzi o wielkość. jak ktoś wynajmuje takie małe mieszkanko to najwidoczniej mu to pasuje. wiele osob je na miescie i jedynie co sobie robi w domu to odgrzewa w mikrofali lub robi kanapke a do miejsca duzo nie potrzeba. mi osobiscie jedynie co sie nie podoba to ta moda na czarne fronty. aha no i ogolnie nie jestem fanem tych otwartych kuchni bo duzo gotuje