Wpis z mikrobloga

Mk IIb, dobrze jest czasem wrócić do tłokowców i się po prostu strzelać bez SAMów i flar.


@Morty1337: Tak coś mi się wydawało. Przecież to straszne gówno jest. D: Cały czas się przegrzewa, i wytraca prawie całą energię na skręcie, i brakuje akceleracji, czy nawet w miarę dobrej prędkości wspinania do tego żeby móc cokolwiek zdziałać wobec graczy w Bf 109...Próbowałem temu dać szansę w mini-evencie, i mogę tylko powiedzieć że
@filip8192: Co do przegrzewania to masz rację ale daję radę nim latać i prawie w każdym meczu wpadają te 3 fragi. Najczęściej zbijam Foki. Fakt nie jest zbyt udany bo są lepsze Spity ale i tak przyjemnie mi się nim fruwa.
@filip8192: Taki jegomość pikuję z większego pułapu po czym nie trafia z działek i stara się uciekać do góry, robi to nieudolnie więc ja mu siadam na ogonie i seria z hispano przeważnie kończy żywot śmiałka w Foce, czasem koleś jest ogarnięty i ładnie wykorzystuję energie a czasem chłop odwala maniane i ginie. Większość pojedynków z Fokami tak właśnie wygląda, nie jestem jakimś pro graczem. Właściwie to jestem słabym pilotem ale