Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zauważyliście podczas wchodzenia do morza, a właściwie to wychodzenia reakcję Poli ? Rzuciła się jak do pływania, a podobno ma fobie i bardzo boi się wody :/ Tutaj powinna być kara za wprowadzenie w błąd, oszustwo bo tego nie da się wytłumaczyć. Nagle dzięki Karolowi i jego programowi pokonała swoją fobie i już normalnie wskakuje do wody ? Poza tym miała zdjęcia na insta co zaprzeczały tym co mówiła także moim zdaniem słaby research zrobił Friz i jego ekipa skoro tego nie widzieli u niej na profilu i nie skomentowali w żaden sposób podczas zadania czy na jakimkolwiek panelu. Trochę niefajne zachowanie kiedy jednej osobie każe usunąć tiktoki, pokazuje je publicznie grupie a z Polą pomija fakt oszustwa jakby się nic nid stało. Gdyby uczestnicy zobaczyli to foto u niej na profilu, połączyli kropki to pewnie byłaby drama, a tak to lipa i niestety musimy Pole dalej oglądać, a prawie większość wykopu jej nie lubi patrząc na komentarze o niej. Prywatnie może jest spoko, nie znam, nie oceniam, ale po tym co pokazuje publicznie w tym programie, jak się zachowuje to uważam, że jest mega fałszywa, manipuluje ludźmi, wykorzystuje do swoich celów, patrzy tylko na siebie i ma w dupie całą grupę. Nie wyobrażam sobie, aby taka osoba cokolwiek tworzyła w internecie, zwłaszcza dla dzieci. Współczuję wszystkim, którzy muszą z nią pracować.

#friz
  • 5
@Bunsen: No i czy ta Julitka w końcu poleciała do tej Hiszpanii czy pojechała busem :D :próbowała się nawet tłumaczyć na insta ale nieudolnie. Ostatecznie pick me Maja dostała ataku paniki, a nie Julita. Chociaż nie neguję tego, że ten atak mógł być prawdziwy, bo to straszne skurczysyństwo jeśli ktoś ma takie akcje.
Jednak trapi mnie pytanie czy mama Mai zawsze będzie z nią latać na nagrywki.
@philosophy: Julita z tym lataniem to też trochę na wyrost. Może jej chodzi tylko o wznoszenie i lądowanie a nie sam lot bo w tym śmigłowcu nic jej nie było, zero paniki, wydaje mi się, że świetnie się bawiła. Myślę, że leciała ze wszystkimi, inaczej pewnie by o tym mówili, chociaż jak kryją Polę, faworytkę wujasa, to może i zdobywczynię tego biletu także. Maja to już całkiem odwaliła, może faktycznie ma
@Bunsen: nie oglądam tego gówna, ale ja boję się wody, tzn otwartych i głębokich zbiorników, w jeziorze nie popływam za #!$%@? bo panikuję ale na taki basen łażę pływać regularnie