Wpis z mikrobloga

#siatkowka totalnie od czapy mi to przyszło do głowy, ale Igrzyska w Tokio były totalnie #!$%@? jakby pomyśleć i niesamowite, że my musimy przez renomę brać ten turniej aż tak poważnie. Czemu?

Bo zadziało się tam wiele rzeczy oderwanych rzeczywistości, takich jakie zadziały się tylko tam i mogły się zadziać tylko tam. Chodzi o przykładową Rosję, gdzie dosłownie nikt u Rosjan nie grał dobrze na skrzydłach, a ich najlepszym graczem był środkowy. Kolejna rzecz to to, że Polska odpadła z takim Kurkiem i Leonem. Można tak wymieniać i wymieniać. Ten turniej to jest jakiś odjazd patrząc wstecz.
  • 4
@mirage50: to właśnie Kurek i Leon zagrali zajebiście dobrze, a rosjanie kijowo poza pojedynczymi przebłyskami. Chodzi mi o to, że na tych Igrzyskach zadziały się inne rzeczy niż prawdopodobnie zadziałyby się w normalnych warunkach. Taka istota to była tego turnieju
@Arw165: tak, to były flashbacki z wieczornego oglądania youtube'a, gdzie natknąłem się na kanał Michała Mieszko Gogola i obejrzałem sobie finał francji z rosji z wyciętymi przerwami więc to jakieś 40min wychodziło. Dla mnie zwyczajna noc xD

Ale tak wracając do opinii to jeszcze na takową nie natrafiłem na twitterze.