Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft

Jak coś to moja przygoda z wow zakończyła się na Cata, więc jestem ponad 10 lat do tyłu względem dodatków i słabo ogarniam dzisiejsze realia tej gry. xD
Ogólnie to zakupiłem czas gry, z zamiarem, aby pograć na wotl classicu, ale po wbiciu kilku leveli, zadecydowałem chociaż zerknąć na tego retaila.

Mam kilka pytań... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- jestem na jakiejś wyspie trolli - ciągnąc po prostu ciąg questów z lokacji startowej, czy w pewnym momencie będzie możliwość, żeby wrócić na kontynent i polevelować sobie np. w kalimdorze, jak za starych dobrych czasów?

- mi się zdaje, czy teraz mobki i npc są bardzo słabe, a gracz super silny?

- dlaczego na instancji znalezionej przez dungeon finder, równie dobrze mogło by mnie tam porostu nie być? < gram jako healer, ale praktycznie nic nie muszę robić, bo tankowi, jak i reszcie drużyny prawie nic nie spada > hehe

- Wtf, ale spotkałem już z 4 świeżych graczy, którzy mieli na końcu nicu postaci (*), o co biega?
  • 3
czy w pewnym momencie będzie możliwość, żeby wrócić na kontynent i polevelować sobie np. w kalimdorze


@Skey2142: tak, wprowadzili taki jakby zone wprowadzający zupełnie nowych graczy, ale akurat skończyłem grać, jak to wrzucili, więc nie wiem w którym momencie przechodzi się na azeroth

mobki i npc są bardzo słabe, a gracz super silny


tak

mogło by mnie tam porostu nie być


jak tank ma heirloomy, to healer jest praktycznie niepotrzebny w