Wpis z mikrobloga

Od czasu jak zmieniłem internet radiowy na światłowód i jednocześnie dysk w PS4 z HDD na SSD to zaczęły się BARDZO wolno ładować szczegóły gier w menu, w sensie to menu które się pojawia jak kliknę strzałkę w dół na ikonce gry. Wcześniej pojawiało się to natychmiast, teraz muszę poczekać z minutę albo i dłużej żeby pokazało się cokolwiek, a później kolejne kilka minut żeby załadowało się do końca wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakiś pomysł dlaczego tak jest i jak to naprawić?
#ps4 #playstation #konsole #pytanie
HumanBeing - Od czasu jak zmieniłem internet radiowy na światłowód i jednocześnie dys...

źródło: IMG_20230304_214030

Pobierz
  • 7
@T1oo: w sumie to problem dotyczy nie tylko tego menu pod grą, ale całego sklepu psn, jak kliknę na dowolną grę to muszę poczekać jakaś minutę żeby się załadowało
@T1oo: miesiąc temu dodałem wpis gdzie opisałem przesiadkę z HDD na SSD na PS4 Slim, w takim Falloucie 4 są prawie dwa razy krótsze czasy ładowania ()
https://wykop.pl/wpis/70222401/zrobilem-test-czasu-ladowania-fallout-4-na-ps4-sli

edit: tam pisałem o dysku ssd podłączonym przez usb, ale później zamontowałem go wewnątrz zamiast fabrycznego hdd i wyniki identyczne jak po usb. Czyli mimo ograniczeń SATA 2 warto zamontować ssd w ps4 fat lub slim
@Farorz: tylko że jeszcze półtora miesiąca temu jak miałem stary wolny internet i dysk hdd w konsoli to ładowało się kilka sekund, teraz KAŻDA pozycja w sklepie, cokolwiek bym nie zrobił, ładuję się z minutę albo dłuzej