Wpis z mikrobloga

@RumperPrumper: tak, rcki, ale to już rzadko jest jedną substancja, często kilka zmieszanych. Kupując kryx jesteś skazany na łaskę lub niełaskę mieszającego temat bo nigdy tak naprawdę nie wiesz co dostaniesz, loteria. Metaamfetaminy praktycznie w Polsce nie ma.
@kidi1 kryształ to nie jest nazwa własna żadnej substancji, a zdaje się, że o to właśnie pytał op
@Kremufka2137: z 4 lata temu zawitalem do swojego miasta i zdzwonilem sie ze starym znajomym po 5g mdma. powiedzial ze nie ma mdma ale ma krysztal i ze to podobne. Wzialem i wygladalo jak mdma, brazowy cukier. Wciagnalem kreche i #!$%@? mnie jak po mefedronie. Oddalem i powiedzialem zeby nastepnym razem mowil mi co biore a on ze ma #!$%@? bo ma na to klientow non stop. Za ta 5 zaplacilem
@RumperPrumper: a, fety w zasadzie też już dzisiaj nie ma, 99% to rcki, tyle, że inne XD koks to już w ogóle jest przekłamany jak diabli, jeśli nie masz zajebistych kontaktów i nie wyskakuje a z 4 czy 5 stówek to na pewno nie dostajesz koko, nie ma się co oszukiwać
@Kremufka2137: chlopie ja to dobrze wiem ale pigul juz nikt nie sprzedaje, ja jestem z czasow gdzie jadlo sie wisienki, kwasy to byly baby na rowerze a feta #!$%@? palonym plastikiem. Teraz mieszkam poza Polska i dostep do prawdziwych smakolykow mam o wiele prostrzy.
@RumperPrumper: rzuty piguł jeszcze się zdarzają, ale owszem, nie są tak powszechne jak 10-15 lat temu, są znacząco droższe, ale, co zaskakujące, ich jakość się znacząco poprawiła, zdecydowana większość zawiera mdma, często całkiem sporo, a pamiętam czasy gdzie klubowi wojownicy #!$%@? po 10 sztuk jakichś gównokrążkow na fecie i zrzedzili, że nie robi. Dzisiaj co ostrożniejsi zaczynają imprezę od połówek. Przynajmniej tak to obecnie wygląda w PL.