Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy,

Dziś przekazałem pozdrowienia od Was Mirki, które napisaliście mi pod wczorajszym wpisem. Zapomniałem napisać wczoraj, że chłopaki są z 24 Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej, która broni pozycji na południe od Konstantinówki.

24 Brygada jest w większości z zachodu, ze Lwowa itd. Dużo chłopaków mówią łamanym Polskim i są naprawdę bardzo wdzięczni, nam Polaka (aż mi głupio to ciągle słuchać). Dziękuje Wam, że ich wszystkich wspieracie. To dobrzy ludzie, chcą żyć na swojej ziemi, według swoich zasad. Bardziej ich inspiruje Europa (jak Polska - tak Polska to dla nich już Europa pełną gębą), niż Rosja. Nie chcą więc ich tutaj, ale to doskonale wiecie.

Poznajcie Ihora, zrobiłem mu zdjęcia jak trzyma pocisk do moździerza 105 mm o zasięgu 4 km. Znajdowaliśmy się wtedy na pozycjach 800 m od pozycji Rosjan. Pocisk ten może więc penetrować do 3km na tyłach Rosjan.

Ihor jest uśmiechnięty, bo za chwilę ten pocisk co trzyma w ręku poleci w stronę Rosjan i tak też było. Ps. Igor mówił płynnie po Polsku.

Pozdrawiam Was z Donbasu, jak chcecie i będzie możliwość będę pisał więcej. Jak zawsze polecam mojego instagrama gdzie wrzucam z dużym opóźnieniem więcej zdjęć i relacji: @mąkęcoffeenotwarinfo

Wasz,
Seb

#wojna #ukraina #ukrainanafroncie #polaknafroncie #makecoffeenotwar #donbas
anastazja999 - Czołem Mirasy, 

Dziś przekazałem pozdrowienia od Was Mirki, które nap...

źródło: 2a

Pobierz
  • 8
@mamabijeatataniezyje: zawiodę Cię Polakom, niestety piszę na telefonie z głupią automatyczną korekcją gdzie mam ustalony angielski, polski, ukraiński i rosyjski w tym samym czasie. często robi mi maskarę w wiadomościach. Mam jednak ważniejsze sprawy na głowie, niż zmiana oprogramowania. Sorry, więc za literówki, wiem to może byle jakie, ale proszę o wyrozumiałość. Dzięki. I będę starał się być dokładniejszy.