Wpis z mikrobloga

@JesteMlodyGzGdyni: Ciężko stwierdzić ile to jeszcze potrwa, dużo zależy jakich substancji nadużywałeś. Obstawiam, że nadużywałeś stymulantów, a w szczególności euforyków, które no najbardziej siadają na banię.
@JesteMlodyGzGdyni: zależy jakie narkotyki, jaka częstotliwość zażywania, jaka jakość, jaka dieta, czy miksowałeś narkotyki ze sobą lub lekami itd its
Krótko mówiąc nikt Ci nie odpowie, ale po roku bym się jeszcze nie poddawał, ja po jednym ciągu trwającym trochę ponad pół roku dochodziłem do "pełnej sprawności" niemal dwa lata (a może po prostu nauczyłem się z tym żyć? Ciężko orzec)..
@Kremufka2137: @C00mpel Zioło paliłem praktycznie codziennie, bardzo często byłem w ciągach benzodiazepinowych gdzie zaczynałem brać xanax w poniedziałek a budziłem się w piątek i dosłownie nic nie pamiętałem z całego tygodnia. Różne pixy, czasami dobre na mdma czasami zanieczyszczone na jakims gownie, kryształ, feta.. brałem wszystko i to w bardzo młodym wieku. Zanim zacząłem brać miałem bardzo dobry nastrój, wysokie libido i chęć do życia, jestem rok czasu po odstawieniu i
@JesteMlodyGzGdyni: Branie w młodym wieku ma to do siebie, że no potrafi wyrządzić mocne szkody na bani, które no są bardzo trudne do naprawienia. Najważniejsze jest to żebyś ciągle pracował nad sobą, jakaś terapia, może psycholog.
@JesteMlodyGzGdyni: Może Ci coś trochę rozjaśni, obejrzyj sobie wszystkie z cyklu
"Wpływ stosowania używek w sporcie". Ten materiał jest o Mefedronie, znajdziesz jeszcze THC + alkohol, Mdma i amfa, no i o koksie.

I niech Cię sport nie zmyli bo jest przytoczone szersze spektrum skutków ubocznych na które mają wpływ. Są też wzmianki jak sobie radzić z skutkami ubocznymi jak jest na to szansa, bo nie zawsze jest.
AKFobia - @JesteMlodyGzGdyni: Może Ci coś trochę rozjaśni, obejrzyj sobie wszystkie z...
Po jakim czasie od odstawienia narkotyków, mózg wróci do pełnej równowagi?


@JesteMlodyGzGdyni: pełnej równowagi? Ćpałeś przez 4 lata w okresie kiedy mózg dalej się rozwija i dojrzewa. Tego już się nie da odwrócić i wyrządzone szkody zostaną na zawsze.