Wpis z mikrobloga

Koledzy hejterzy, myślałem, że to przeróbka xD Hołmstejing, przepraszam, hotel z obsranym papierem w kuble na śmieci hahahaha. Wyobrażam sobie minę Twaroga, która wynosi gówno jak z kociej kuwety. Bareja normalnie. A to wszystko za 18 dolków xD Zamiast za tą cenę pojechać sobie do czystego hotelu z basenem to kto normalny wybierze takie warunki? To jest hit.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
mexicofan - Koledzy hejterzy, myślałem, że to przeróbka xD Hołmstejing, przepraszam, ...

źródło: temp_file.png7519051765874793450

Pobierz
  • 10
@mexicofan: w basenie Śródziemnym też takie coś było (może jeszcze jest). Kiedyś na Cyprze w restauracyjnych toaletach papier do kosza się wrzucało. Chodzi o to ze na nizinnych terenach kanalizację przepompowują. Male obiekty, w tym restauracje miały #!$%@? pompy które zapychały się papierem. W hotelach nie było z tym problemu.
Nie wiem jak to dzisiaj tam wygląda ale znając ich podejscie do życia, pewnie tak samo.
@mexicofan: Właśnie skończyłem oglądać live Łysego i muszę nawet przyznać, że gadał dziś z sensem. Co do tych kibli to norma w tamtych rejonach świata i co to ma wspólnego, że ludzie Gapciowi ufają czy nie. Przecież wiadomo, że goście Gapcia i Łysego jadą do nich, żeby się spotkać ze swoimi idolami a nie dla tego, że mają jakieś super miejscówki czy dobre żarcie. W tym wypadku szanuje ich wybór i
@mexicofan: leciałem do Tajlandii i miałem przesiadkę w Katarze - Doha, tam przycisnęło mnie na kupę, zrobiłem co trzeba podtarłem i wrzuciłem do kibla, wszystko się zatkało. Od razu przyleciało dwóch gości w prześcieradłach i odtykali. Jedno z najnowocześniejszych lotnisk na świecie.
@mexicofan: Praktycznie w całej Azji nie można wyrzucać papieru do kibla. Nie istotne czy to będzie Hilton czy najtańszy hotel. Widzisz, gdybyś tworzył kontent na youtubie i powiedziałbyś takie coś na wizji, to ludzie twojego pokroju by cię zjedli w komentarzach, że #!$%@? się znasz. Taki wasz obraz hejterki.