Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@placebo_: no bez przesady xD Oni wszyscy 100x ciezej by #!$%@? w normalnej biurowej pracy 8h dziennie, juz nie wspomne o fizycznej. A nagranie odcinka na kanapie jak odpowiadaja na pytania i maja wszystko przygotowane na tacy i nawet montowac nie musza tylko wystapic to jest zalosna praca xD
A moze wysilkiem jest pojscie do galerii i nagranie odcinka ze wybieraja sobie outfity? xd Lepiej 8h w normalnej pracy za marne
@HubertOlkowski: mam cie znowu wyjasnic? Spoko, dla was dzieci dla ktorych liczy sie kasa i atencja bycie psem friza to jakies marzenie, ale sa normalni ludzie, wiecej luzuj majty

bo siedzisz na tym tagu i tylko placzesz, idz pucowac frizowi pale irl, bo widac ze jestes jego jakims podnóżkiem
@NewBlueSky: Kupię ci Chmurkę;)

@HubertOlkowski: mam cie znowu wyjasnic?


Nie, to ja cię wyjaśniam, ty płacesz.

Spoko, dla was dzieci dla ktorych liczy sie kasa i atencja bycie psem friza to jakies marzenie, ale sa normalni ludzie, wiecej luzuj majty


Dzielenie ludzi na lepszych i gorszych zawsze świadczy o problemach w głowie. Ale te słowa o psie friza... Wydaje mi się, że ty, jak większość, po prostu mu zazdrościsz. kasy,
Nie, to ja cię wyjaśniam, ty płacesz.


@HubertOlkowski: xDD ostatnia rozmowe skonczylismy na tym ze nie masz nic do powiedzenia, nie rozumiesz ani logiki, ani erystyki i tylko sie plujesz. Niezła odklejka xD

zazdrościsz. kasy, sławy, może laski, nwm.


@HubertOlkowski: wlasnie o tym rozmawialismy, ze atencja czy kasa to nie jest zaden wyznacznik dla mnie, w przeciwienstwie do ciebie. Jestes mainstreamowym robakiem, umiesz tylko gadac o kasie, atencji, seksie, itd.
@corryand: No tak. Bo są od tego.
Ale powiem ci, że jak robiłem w TV program 20min, to omówienie, risercz i cała reszta rzeczy zajmowały zespołowi 3-5ludzi 2-3 dni robocze, plus montaż, tez ze scenarzystą i reżyserem, dzień - dwa. Alter, możesz sobie zobacz na TVP Kultura.
Podjerzewam, że im też,. Samo nagranie materiału na jeden odcinek to kilka godzin, plus scenariusz....
@HubertOlkowski: no tak, ale cała robota, którą opisałeś jest odwalana przez backstage. Operatorzy, montażyści, asystentki, Natalia z Genzie, grupy kreatywne, które kiedyś Friz miał. Influ to w większości przypadków aktorzy, poza tymi co robią daily/jakieś specyficzne nagrywki jak Budda, to oni się nie narobią. Mają wszystko przygotowywane pod nos. Są ambitni, jak Patec, wspomniany Budda, Friz, Wersow, OjWojtek, którzy faktycznie siedzą nad swoim projektem. Ale to mały procent, np. porównując do
@NewBlueSky: XD, ale wiesz, że to że masz 13-16 lat, to mija?

Nie, to ja cię wyjaśniam, ty płacesz.

@HubertOlkowski: xDD ostatnia rozmowe skonczylismy na tym ze nie masz nic do powiedzenia, nie rozumiesz ani logiki, ani erystyki i tylko sie plujesz. Niezła odklejka xD

Ostatnią rozmowę skończyliśmy tym, że na moje merytoryczne argumenty nie odpisałes nic. Więc tak, zaorałem cię. Jesteś zwykłym, szarym dzieckiem, które ma problem, bo nikt
Można wytykac mu napoje ekipy i pączki bo to promocja cukrzycy wśród dzieciaków, chociażby.


@HubertOlkowski: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobra bardziej oczywistego trolla dawno nie widzialem, z taka pseudodyskusja wracaj na twittera xDD jesli to jest merytoryczny argument to ja jestem swiety mikolaj, ale to juz ustalilismy ze nie rozumiesz czym jest merytoryka i jakie argumenty maja wartosc xDD
@HubertOlkowski: oni w ciagu dnia potrafia nagrac nawer 24 odcinki (by potem pewnego dnia pojawil sie co godzine nowy film z tego dnia). Wsaystkie przygotowania, scenariusz, rekwizyty, management, podatki i obsluga finansowa, operatorka i montaz, a nawet zakupy do domu tym zajmuja sie pracownicy a aktorzy tylko maja przyjsc usiasc na 20min na kanapie i nagrac godzinke. W porywach jest to godzina lub pare h gdy nagrywaja ugotowanych jakis dzien np.
@corryand: Oczywiście, że masz rację i jej nie masz.
1. Na planie programu dla tvp było z 10-15 osób. Praca kreatywna sporo zajęła.
2. Nagranie odcinka to duble, powtórzenia, scenariusz, ogarnięcie ludzi - a nie już, na chaos i jedziemy.
Ogólnie praca to dużo zajęc. Plus montaż, bycie na montażu, siedzenie z realizatorem....
Uwierz mi, oni serio pracują.