Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie czym się różni homoseksualizm zastepczy w więzieniu od takiego zwykłego praktykowanego przez paradujących w marszach #lgbt . Że niby jest jakaś dominacja? W normalnym seksie są różne a nawet znacznie gorsze perwersje i nie zmienia to tego czy ktoś woli mężczyzn czy kobiety. W praktyce nie zmienia to niczego bo trzymasz swojego klamota w owłosionym anusie kolegi i obijasz się jajami o jego owłosione jajca i dupę.. bez względu na to jaką dorobisz do tego ideologię ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie siedziałem, ale gdyby tak było to nigdy by mi nie przyszło do głowy by ruchać chłopa, zwaliłbym sobie do jakiegoś świerszczyka i tyle. Jak może facetowi hetero stanąć na widok innego faceta? Na wolności krzyczą #!$%@?ć pedałów, a więc już wiadomo o co w tym haśle chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta #teczowepaski #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi ##!$%@? #przegryw #prawica #wiezienie
  • 8
@Polnischefuhrer: ja ogolnie nie mam raczej problemu ze zrozumieniem ze moga do siebie odczuwac milosc osoby tej samej plci, tylko przez seks to jest nierealne, biologicznie niekompatybilne. gdyby to byly zwiazki platoniczne i ludzie nie potrzebowali seksu to by sie pewnie duzo zmienily proporcje zwiazkow
@Polnischefuhrer: dzisiaj w więzieniach w PL gwałty nie istnieją, to raczej społeczne wyobrażenie przez amerykańskie treści kultury, gdzie ich system penitencjarny jest zgoła różny od naszego (ale spokojnie, u nas resocjalizacja też nie działa).
@Polnischefuhrer: Ponieważ gimnastyka mentalna że jak jesteś aktywem to się nie liczy. Ponieważ tylko "używasz słabszego mężczyzny który nie jest dla ciebie zagrożeniem" a nie że kręcą Cię faceci.
To nie jest nawet spejalnie skomplikowane, to prosty brutalizm.
@DespotaAnalny: jak to było? Raz w dupę to nie pedał, a przy 3 się zeruje? Gdyby seks w więzieniu byłby uznawany za pedalstwo to nikt nikogo by w dupę nie ruchał. Może inaczej, wyobrażasz sobie, że siedzisz w więzieniu i odczuwasz realne podniecenie przy ruchaniu innego faceta? Najczęściej ofiarami gwałtów są niepełnosprawni umysłowo, więc sam sobie odpowiedz. Zwykłe pedalstwo i tyle.