Wpis z mikrobloga

podczas gdy macie do wyboru Mentzena z pomysłem zniesienia zbędnych przepisów przy budowie i obniżenie kosztów budowy, a nie dodawanie socjalow z waszych pieniędzy.


@93michu93: pewnie dlatego, że nawet jeśli przyjąć, że mentzele nie #!$%@? trzy po trzy, to w pakiecie z niskimi podatkami, masz jeszcze wprowadzenie katotalibanu, walkę z żydami i ich bunkrami pod cpk, wyjście z unii europejskiej i mnóstwo innych bzdur, które pogrążą ten kraj bardziej niż PiS.
  • 0
daj mi spokój chłopie. Nie wiesz co to prawica a co lewica więc dyskusja z tobą nie ma zadnego sensu. Wracaj lekcje z pszyry robić.


@kot_z_wolnego_wybiegu: wystarczy wpisać lewica w google i wejść na Wiki. Dowiesz się czym jest lewica i jakie ma założenia. Następnym krokiem jest porównanie Wiki z zapowiedziami popisu. Spróbuj to zrobić i zobacz co ci wyjdzie. Wtedy będziemy mogli o przyrze pogadać.

w sensie, że mam głosować
czytałeś cały projekt? Np. Pracodawca nie będzie mógł odmówić rodzicowi z dzieckiem do lat 4 pracy zdalnej xD


@93michu93: Czytałem, i ma problemy ale to trzeba było zgłaszać poprawki. Ale nie wchodząc w szczegóły bo to nie potrzebne i upraszczając, ten projekt jest w moim interesie, oni głosowali przeciwko niemu i to wszystko.
Zdefiniuj katoloban.

Zakaz sprawowania władzy przez ateistycznych sędziów o których mówił bosak, związki z ordo iuris podpisanie przez czołowych polityków konfederacji, konfederacji gietrzwałdzkiej, która oznacza, że będą dążyć do ustanowienia katotalibanu w Polsce i parę innych dziwnych pomysłów, które zamienią Polskę w Iran. Generalnie sam fakt podpisania konfederacji gietrzwałdzkiej to jest wystarczający argument, bo cała reszta ich pomysłów wynika głównie z tego.

Teraz masz wprowadzenie zamordyzmu - przymusowe szczepienia, brak wolności słowa
T.....e - >  Zdefiniuj katoloban. 
Zakaz sprawowania władzy przez ateistycznych sędzi...

źródło: ss

Pobierz
@93michu93: dlatego, że wystarczy memcena et consortes delikatnie paznokciem podrapać i spod pozłotka z niskich podatków i wolności gospodarczej wychodzi smród onucy, szurstwa i religijnego zamordyzmu
Typowy fikołek gdzie wszystko lekko na prawo od k0nfy to "lewica" xD


@Kryspin013: dla mnie nawet konfa i narodowcy to lewica xd

tylko imperium!

Imoeratora nie obchodzi jakiego jesteś wyznania, płeć czy orientacja i narodowość:p Każdy jest obywatelem winnym posłuszeństwa władcy!

I to jest piękne:) A nie te głupie podziału narodowców, socjalistów i kaznodziei na jakieś grupki.
Xd
macie do wyboru Mentzena


@93michu93: Mentzen jest zajebiscie ogarniety i naprawde spoko gosc. Niestety zaplatany troche za bardzo z onucowym Korwinem. Nikt nie bedzie glosowal na faceta od ktorego smierdzi kacapami.
Troche przegryw.
@93michu93: przypominam tylko, że osoby, które zarabiają 15k i więcej mają liberalne poglądy światopoglądowe i gospodarcze. Konfederacja więc nie jest ich targetem. Nie przypadkiem przeciętny elektorat tej partii ma na imię Sebastian i pracuje na magazynie.
@Nolimit: to byś się zdziwił. Ja należę do tej grupy przywołanej przez Ciebie i mam znajomych, którzy zarabiają wielokrotność 15k i oni też głosują na Konfederację. A ich rodzice, którzy najczęściej byli za PO powoli zaczynają tracić do Tuska cierpliwość, m.in. przez to, że nie chce znieść 500+ i zapowiada kolejne rozdawnictwo.
to byś się zdziwił. Ja należę do tej grupy przywołanej przez Ciebie i mam znajomych, którzy zarabiają wielokrotność 15k i oni też głosują na Konfederację.


@majkel88: moi znajomi też i ja jak byliśmy głupimi 20 paro latkami. Ale później się dorosło i się zrozumiało co nieco.