Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/70588153/nawet-nie-wytrzymalbym-tej-presji-kiedy-masz-babe-

Piszę tu bo jestem zblacklistowany przez OPa @Gilboa. Kolejny post z serii #przegryw pokazujący betaumysł wielu tagowiczów. @Pozytywny_gosc i inni fani #blackpill nadal powiedzą, że samorozwój, nauka uwodzenia, psychologii etc nie ma sensu. A ja jestem przekonany, że ten co to pisał i wszyscy plusujący, nawet jakby mieli te 185 cm i kwadratowe szczęki, to i tak kończyliby jako betaorbiterzy w związkach.

Problem w dzisiejszych czasach jest taki, że ludzie mają wyprane mózgi i ubiegają o zaloty księżniczek, nawet jeśli ona ma w nich kompletnie #!$%@?. Już gdy byłem dzieckiem było to forsowane głupimi filmami i bajkami. Teraz w obliczu social mediów, feminizmu i innego gówna laskom jeszcze bardziej się poprzewracało w głowach. Im wszystko wolno, a kolesie stali się cuckami jakich jeszcze świat nie widział. Twitch, onlyfanse, instagramy dobitnie to podkreślają. Nigdy nie było takiego spermiarstwa i cuckolstwa. Powtarzam - NIGDY. Panuje epidemia.

Biorąc pod uwagę ilość plusujących zalinkowany post - wiedzcie, że sami kreujecie dzisiejszą rzeczywistość z Waszym mindsetem i jesteście współwinni. Kobiety stają się coraz większymi księżniczkami, ponieważ jest MASA chłopów, którzy będą im latać wokół nogi nieważne co one robią. Przestańcie myśleć, że musicie się starać, zabawiać. Miejcie swoje wartości i się ich trzymajcie. Wolałbym umrzeć jako prawiczek niż myśleć, że muszę zabawiać dziewczynę, bo ze mną zerwie. To myślenie jest #!$%@? żałosne i uwierzcie mi że z wyglądem największego chada laska i tak by Was owinęła wokół palca i skakalibyście wokół niej jak psy.

Sami rozejrzyjcie się na związki wokół Was i zobaczcie jak to wygląda. Przyjrzyjcie się jak z reguły to kobieta dyryguje mężczyzną. Weźcie się w garść i skończcie zwalać wszystko na geny. A nawet jak serio przez geny nie macie szans to przełknijcie raz a porządnie tego blackpilla, bo póki co to wam utknął w gardle i skończcie #!$%@?ć na ten temat promując brednie, że wokół kobiet trzeba skakać, zabawiać je i być betaproviderem.

#redpill #rozowepaski #zwiazki #wysryw #blackpill #przegryw
  • 11
@LatajacyJeczmien: Simpy i cucki nigdy sami nie przyznają się przed sobą bądź przed innymi że są właśnie kims takim. Dla takiego typa to jest sposób życia, lajkowanie kolejnych roznegliżowanych #!$%@? na Insta, opłacanie dostępu do treści na of, ph czy gdzie tam jeszcze wcisną swoje dupska i choćby w klubie opłacenie zamówionych przez laski drinków przy barze, gdzie one powiedzą dzięki i odejdą xD Takich typów jest przeważająca większość i nie
@mascarponie: nie wiem czy jest brzydki, jest do bólu przeciętny, ma nawet wypryski na twarzy z którymi chodzi do dermatologa. Nosi też okulary.
Tak kobiety wiążą się z przeciętnymi i brzydkimi chłopakami pod warunkiem że nie są to #!$%@? użalające się nad sobą i nienawidzące kobiet dla zasady.
Piszę tu bo jestem zblacklistowany przez OPa @Gilboa. Kolejny post z serii #przegryw pokazujący betaumysł wielu tagowiczów. @Pozytywny_gosc i inni fani #blackpill nadal powiedzą, że samorozwój, nauka uwodzenia, psychologii etc nie ma sensu. A ja jestem przekonany, że ten co to pisał i wszyscy plusujący, nawet jakby mieli te 185 cm i kwadratowe szczęki, to i tak kończyliby jako betaorbiterzy w związkach.


Ale nigdy tak nie powiedziałem, manipulacja, ale czego można
rozejrzałem się na związki wokół mnie i nie zauważyłem tego. Większość związków które znam opierają się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Problem tzw księżniczek to raczej kwestia specyficznej grupy społecznej (kobiety pochodzące z bogatych domów) i nikt nie każe być z taką kobietą ¯(ツ)/


@Vini_puh: Szacunek i zaufanie to inna sprawa. Ja widzę to na każdym kroku, nawet w pracy padają słynne teksty w stylu "żony nie będzie to