Wpis z mikrobloga

To moja pierwsza stycznosc z grami vr i prawie kazdy tylko o tym GT7 nawija czy Horizonie jakie to zajebiste. Fakt GT7 to fajna zabawa, szczegolnie na kierownicy ale chyba, przez to, ze przeszedlem cale GT7 przed vr to mnie jakos nie porywa ale za to granie na vr w #!$%@? na perkusji to sztos, #!$%@? jak dziecko w to cale drums rock, a potem chyba czas na gitarke. Jak ktos nigdy tego nie probowal to polecam. No i zobaczyc jak rodzice i rodzenstwo machajace lapami w goglach uderzaja w powietrze jest bezcenne, To dalo chyba najwiekszy ubaw ;d. Zaluje tylko, ze wydalem 3k, pewnie w innych goglach tez jest taka sama zabawa, a cena o polowe nizsza... Mimo wszystko polecam, a jesli komus nie spieszno to mozna poczekac az cena spadnie.
#psvr2 #ps5 #gry #sony #ps4
  • 8
@Areooo51: Spoko, czyli dla chcącego nic trudnego. Miałam na myśli pomieszczenia z zainstalowanym sprzętem dla każdego i boxem z oddzielonym miejscem. Wchodzisz, bawisz się, płacisz, wychodzisz ;)
@arinkao troche fuj, w tych starszych goglach bywało potliwie, tych jeszcze nie używałem, ale podekrzewam ze ten problem nadal istnieje w mniejszym lub wiekszym stopniu
@Braand: Jak już emocje opadną i poznasz więcej doświadczeń VR to się to znudzi i będziesz chciał więcej gier jak GT7 czy RE8. Niestety obawiam się że jak w przypadku VR1 nie będzie tego zbyt wiele.