Wpis z mikrobloga

#genshinimpact Trochę mały ruch na tym tagu, musimy to zmienić :D Napiszę kilka postów.
To będzie pierwszy, pytanie:
Jaka jest postać, na której grywalną wersje najbardziej czekacie, lub jesteście w stanie wydać w przyszłości $?

Ja zdecydowanie najbardziej na Dainsleifa. Nie wiem jaki będzie miał element, ale mam nadzieję, że będzie w topce pod względem grywalności i siły ^^
Pobierz Mr_Lewy - #genshinimpact Trochę mały ruch na tym tagu, musimy to zmienić :D Napiszę k...
źródło: genshin-impact-dainsleif
  • 16
@jombsik: "Dainsleif was announced to be an upcoming playable character on September 27, 2020, in the stream celebrating the global release of Genshin Impact".
Więc coś jest na rzeczy - możliwe, że dodadzą na sam koniec gry nowy element jakiś dla niego i podobnych postaci, o ile takie wyjdą. Zwłaszcza, że do zakończenia storyline'u jeszcze pewnie z 4 lata jakoś - i tyle czasu by miało minąć bez nowych elementów/reakcji?
Plus
@jombsik: Dain w teyvat trailerze mówił "We will defy this world with a power from beyond", także można śmiało zakładać, że będzie nowy element kiedyś. To w sumie popularny motyw w tych azjatyckich grach. Podstawowe żywioły, które reagują ze sobą, plus jakieś dodatkowe specjalne, typu światło/mrok, które działają tylko na siebie wzajemnie, a nie działają na resztę. W honkai impact też tak było (mech, psy, bio, a potem dodali imaginary i