Wpis z mikrobloga

sprawa taka... słuchawki spadły mi na budę od kompa, a on się wyłączył. stwierdziłem, że pewnie trafiły na przycisk więc poszedłem zająć się swoimi sprawami. siadam teraz, odpala się i wyskakuje mi BSOD "IRQL__NOT_LESS_OR__EQUAL", po tym komputer bootuje ponownie i znowu ten BSOD. za kolejnym razem sprawdziłem bios i wyskakiwało mi, że producent RAMu jest unknown czy coś tego typu, więc stwierdziłem, że może to problem z pamięcią - zamienię kości miejscami (stary trick, który przeważnie działał). cóż, próbowałem już wszystkich kombinacji lub wsadzania tylko jednej kości i komputer teraz nawet nie pozwala mi wejść do BIOSu. wiatraki chodzą na maksa, ale nic się poza tym nie dzieje. ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Windows 10, AMD Ryzen 3600, RAM DDR4 3600 MHz od Goodrama #komputery #pc #windows10
  • 7
@kidi1: @Bad_Wolf @Frutzy999 mam ssd, ogólnie to nie ogarniam, odpiąłem wszystko jeszcze raz, jeszcze raz ramy zamieniłem miejscami, odpalam i działa xD teraz się zastanawiam czy płyty nie zmienić skoro takie jaja są. czy to kwestia RAMu?