Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka xD Przekleiłem mój wpis na #hejto i co się okazało? Jak się skopiuje cały wpis to tagi wklejają się nie jako tekst, tylko link do wykopu xD
Sprytnie to sobie @m__b ogarnąłeś :P Trochę zagrywka poniżej pasa, ale to Twój cyrk :P
@aegispolis: to nie jest dobry przewodnik. Autor wielokrotnie zle klasyfikuje utwory, pomija ogromną część niektórych artystów. Do tego większość opisów gatunków ma za zadanie raczej obrazić ich fanów, więc można odniesc wrażenie że to srednio smieszny trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acidd: Ta druga strona wygląda jakby po prostu brała "similar artists" z api last.fm bo identyczni artyści są. To samo jest na last.fm gdy pod stroną jakiegoś artysty kliknie się podobnych wykonawców.
@acidd: w sensie to nie jest kolęda w wykonaniu zakopower i mam z tym problem. To w ogóle nie jest kolęda. Zatem sens mapki trochę podupada. No ale pewnie większość jest i tak git i to wymagało sporo pracy. Już kilka sztosów odkryłem, jak np jazz z Wysp Owczych i jakieś węgierskie techniawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już kilka sztosów odkryłem, jak np jazz z Wysp Owczych i jakieś węgierskie techniawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ernestochefujara: egzakly, są pewne drobne pomyłki, ale jest git - kopalnia nowych kawałków :D