Wpis z mikrobloga

#pies #psy
Mój pies ma na mnie #!$%@?, zawsze woli być tam gdzie moi rodzice, jedynie jak ich nie ma w salonie/jadalni bo są w kuchni/lazience/poza domem to przyjdzie po bliskość na czas ich absencji, a jak znowu są w salonie to od razu tam idzie, bywa że przez caly dzień mam kontakt z psem 1 minute max, echh mój pierwszy był fajniejszy, nie polecam brania nowego psa po śmierci idealnego psa
  • 7
@swango: 2 lata prawie, do mnie już sie nie przyklei, przez caly czas dużo sie nim zajmowałam, zabawa, tresura, duzo smaczków, a on coraz bardziej się oddalał tylko (a i tak te wszystkie aktywnosci byly jak sam chciał i sam decydował co robimy, bo ogólnie mądry)
@swango: no jak juz jestem tam to woli ze mną niż z nimi u mnie, ale za to jak któres z nich przyjdzie do mnie i niby cos na kompie robi, to już tu chętnie z nami jest. Ale ja wolę tak jak dawniej, z poprzednim, że sobie chilowaliśmy większość dnia razem we dwójkę, ehh była pełna kompatybilność
może dożyję innego psa jeszcze, ale ten psuje humor mocno
@Invisiblinio ja miałem dwa, poprzedni był diabłem wcielonym i chyba mnie nie lubił, ale aktualny jest do rany przyłóż. jak przyjeżdżam do rodziców to cały weekend ze mną siedzi. no i aktualny jakoś się zrobił bardziej czuły, teraz ma już 9 lat