Wpis z mikrobloga

#gielda #xtb hej napisze to na glownym tagu bo widze ze prawie nikt o tym nie wie.
Z xtb nie musicie korzystac jedynie przy uzyciu xStation. Na stronie xtb mozecie pobrac tez innego bardziej stanrdowego klienta meta trader 4 i 5.

To sa znacznie bardziej rozbudowane aplikacje pod katem tradowania z masa roznych wskaznikow, testerem strategi automatyzacji i mozliwoscia pisania samemu skryptow ktore zawieraja tranzakcje w jezyku MQL (cos na ksztal c++ )

Xtb tego nie faforyzuje poniewaz musi placic za korzystanie z tej aplikacji dlatego zaleca uzywania xstantion. ale kiedys jak jeszze nie bylo xstantion to byl tylko meta trader.

Np bossafx udostepnia tradowanie tylko przy uzyciu MT4 wiec Ci co maja konto w bossa to wiedza o czym mowie.
  • 22
@NCindex-15procent: troche przyjemniszy interfejs i bardziej rozbudowany jezyk MQL lepsze api do pisania samemu skryptow ktore zawieraja tranzkacje za Ciebie, mozesz samemu wskaznik napisac ktory rysuje wykres lub wyswietla wartosci liczbowe. To dziala tak ze przy kazdym poruszeniu ceny jest przeliczny skrypt i wykonywana akcja ktora zaprogramujesz.
@KrowkaAtomowka: Dzięki będzie testowane. Mi brakuje czego do analizy wstecznej transakcji, żeby zobaczyć ja na wykresie kiedy kupiłem i kiesy sprzedałem lub wpadł SL. Analizowanie tego na tel jest mega nieintuicyjne, poradzicie coś?
@KrowkaAtomowka: hej jak grasz na minutowkach to warto zerkać .. dziajj na przykład nagle nam poszła 2 min świecą w górę, tl był sygnał do kupna piękny … akurat tl zauwazylem i wszedłem bardzo profitowo. A tel mam tak zabezpieczony przez bank w którym pracuje, ze akurat nic sie nie boje - akurat na IOS wydaje mo sie jest bezpiecznie …
@KrowkaAtomowka: Hm wiem ile zarabiają nasi koledzy z SEC i zakładam ze jeśli iPhone jest nadzorowany przez nich, a to bank z top w pl, ktory ma naprawdę jedne z najlepszych zabezpieczeń na świcie to mój iPhone jest naprwde bezpieczny. Szczególnie ze na apke xtb wyrazili zgodę. Kiedyś zrobiłem coś niekonwencjonalnego na komp i miałem po minucie telefon czy to ja ..
@KrowkaAtomowka: Plus jeśli mówimy o bezp to do wypłat z maklera mam weryfikacje SMS z innym numerem i starym telefonem, który używam tylko do autoryzacji przelewowow itp .. wiec serio o jakim niebezpieczeństwie mówimy … pewnie wiele o tym faktycznie nie wiem .. jedyne ryzko jakie wiedzę ze być może ktoś z banku może sprawić co robię na tym tel …. To tak ale gdyby użył to w niewłaściwy sposób to