Wpis z mikrobloga

@Megasuper: jak nie masz ciśnienia to poczekaj do końca marca ma wyjść kilka gierek. Aktualnie RE8 to mój nr1, nie sam rady w to grac długo bo jest mega straszna, ale i zajebista. Ludzie chwalą Pavlov, mam zainstalowane ale nie odpalałem. Jest kilka wersji demo różnych gier do pobrania, musisz sprawdzić.
@Megasuper: Jeśli lubisz rytmiczne gierki i lubisz strzelać to na pewno Pistol Whip, tylko ostrzegam, że po półgodzinnej sesji możesz nie wstać z łózka kolejnego dnia, bo mocno angażująca, przysiady i te sprawy ;). Jeżeli lubisz przygodówki to The Moss 1 i 2 bardzo polecają - sam zamierzam dzisiaj zakupić.
@Megasuper: the walking dead, saint and sinners pierwsza i druga część. Dla mnie jedynka to jedna z najlepszych gier na VR a napewno na Psvr. Jeśli lubisz gry rouge like które są wymagające to polecam light brigade na psvr2
@Megasuper: musisz chyba osobno dociągnąć ze sklepu tryb vr do village. Tak czytałem, bo jeszcze się rozmyślam nad zakupem RE, bo trochę się dygam xD

Odnośnie gier, które polecam. Przynajmniej mi fajnie siadły, to: moss, drums rock, pistol whip, synth riders, the light brigade, after the fall.
@Fox7er: @Megasuper A nie wiem jak to jest z tym Village :) Ja mam zakupioną RE7 na PSVR i do niego update'u nie ma na pewno, ale i tak pograłem może 10 minut, bo to nie moje nerwy. Te RE w wersji na VR są dla psychopatów XDD.