Wpis z mikrobloga

Mircy,

Szumy uszne / dzwonienie w jednym uchu 24/h :(

Zna ktoś w Krakowie dobrego specjalistę od leczenie problemów ze stawem skroniowo-żuchwowym / ogólnym napięciem w obrębie szyi / szczęki ? Potrzebuję nie czarodzieja, tylko kogoś kto zna się na rzeczy (fizjoterapeuta, osteopata, ortodonta, chirurg?)

#krakow #krakow #fizoterapia #lekarz #ortodoncja #dentysta #lekarze #medycyna #zdrowie #fizjoterapeuta #chirurg
  • 20
@Stan_Przedzawalowy: u mnie już ponad półtorej roku, też chyba od covida ale tak naprawdę to nie wiem bo nigdy oficjalnie nie miałem. na jednym uchu mam wrażenie że spadło do 1/5, w drugim o około połowę, ale równie dobrze może mi się wydawać xd przeszedłem przez dwóch laryngologów i #!$%@? się dowiedziałem bo panicze lekarze mają problem z współpracowaniem w tej sprawie

na ten moment olałem temat i liczę na to,
@xerox75 ja mam taki mix że w lewym pisk a w prawym sinusoidalne basy. Ale zauważyłem że wzmaga się jak jestem np po treningu albo ogólnie zmęczony i to nie tylko fizycznie. Jak jestem wyluzowany jakoś albo zapominam albo zanika. Albo sam sobie to wmawiam. Lewe piszczy non stop, buczenie w prawym jakoś mniej często.
@kbnn: Tinnitus - mam, nie polecam ;). Dosyć popularna przypadlosc w tych czasach. Chyba co dziesięta osoba na swiecie to ma w mniejszym lub wiekszym stopniu.

Chodzilem po roznych lekarzach ale suma sumarum nie da sie z tym nic zrobic. Mózg po jakims czasie uczy sie to filtrować i obecnie już nie zwracam na to uwagi.

U mnie to raczej przez chodzenie po koncertach, muzykowanie itp. Teraz już bez zatyczek profesjonalnych
@Stan_Przedzawalowy tak mi sie skojarzyło bo miałem kiedyś szumy jak ćwiczyłem. Laryngolog mówiła ze może się tak dziać jak sie ma dużą retencje wody w organizmie i faktycznie coś było na rzeczy bo brałem kreatyne i byłem ogolnie mocno spuchniety. Jakis czas później rozłożyła mnie konkretnie choroba, w kilka dni spadło ze mnie chyba z 5kg, potem zrezygnowałem z monohydratu i szumy juz nie wracały. Na ile to wszystko było ze sobą