Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: hmm art.117 § 3.
Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smiesznie by bylo jakby sad uznal ze wypowiedzi ktore ten ktos podrzuci spelniaja przeslanki tego art.
via Android
  • 98
@mial85 Rosjanie od pewnego czasu prowadzą operacje, która ma na celu dyskredytowanie różnego typu ekspertów i komentatorów z polskich mediów.
Nawet wczoraj o tym pisałem w jakimś komentarzu, że zaczęła się operacja na Wolskiego, bo jest wylew kont z farm trolli. Na Wykopie również.
Im o to chodzi, że masz myśleć o ego Wolskiego, a nie o tym co mówi. Można go nie lubić, Bartosiaka tak samo, ale działają w słusznej sprawie
@ArtBrut:

Dokładnie. Po #!$%@? w ogóle @wolskiowojnie odpisuje na takie zaczepki? Przecież im właśnie o to chodzi. Prorosyjski kanał na YouTube ma codziennie po 70 - 100 tys. wyświetleń (czyli całkiem dużo) i już kilka razy słyszałem w nim groźby względem kurczaka, Bartosiaka, wulgaryzmy i oskarżenia do generałów... Skrzypczaka zwłaszcza.

Moim zdaniem jakiekolwiek PRAWNE działania mijają się z celem. Skoro imponuje im Rosja... to i metody powinny być... ;)
@ArtBrut: Dużo wiedzy z szeroko dostępnej darmowej Wikipedii*. Nie rób z nich kogoś kto zna czarną magię i nie może poznać technik wojskowych. Mają dużo wolnego czasu, bo do analizy nie trzeba tęgiego umysłu.
@ArtBrut: tak zwłaszcza Bartosiak który mówi że mamy wkroczyć na Białoruś świetny strateg i gejopolityk a kurczaczek to już zmienia strategie w zależności od pogody
via Android
  • 0
@Vixay

@ArtBrut: Dużo wiedzy z szeroko dostępnej darmowej Wikipedii*. Nie rób z nich kogoś kto zna czarną magię i nie może poznać technik wojskowych. Mają dużo wolnego czasu, bo do analizy nie trzeba tęgiego umysłu.


Taki mądry jesteś ? Pewnie książki czytałeś i teraz taki cwany. Jeszcze mi powiesz, że do szkoły chodziłeś? Haha amator.
@ArtBrut: ja nie jestem żadnym ekspertem i się na takiego nie kreuje i nie pobieram żadnych pieniędzy a pomysł że ruskim chce się atakować jakiś podrzędnych internetowych polskich ekspercików jest tak samo śmieszny jak i głupi
ekspertów

mają dużo wiedzy


@ArtBrut: ty tak poważnie? XD
Wolski bez przerwy #!$%@? bzdury na każdy temat. Po prostu raz na jakiś czas uda mu się z czymś trafić, co wcale nie jest dziwne jak codziennie robisz milion przewidywań. Jest on kompletnym dyletantem i mitomanem. Wiedzy nie ma żadnej, a te jego wszystkie "kontakty" to są różne konta na twitterze od których przekleja informacje.
Rosjanie od pewnego czasu prowadzą operacje, która ma na celu dyskredytowanie


@ArtBrut: akurat Wolski sam najlepiej dyskredytuje, wywalonym ego, wyzywaniem wykopków i newsami z dupy. Rosja tu nie jest do niczego potrzebna xd