Wpis z mikrobloga

najgorzej, że nie mam żadnej odskoczni, słynnego punktu zaczepienia, odreagowania
pracuję i śpię, ale po co? ani hobby, ani pasji, ani nikogo, to wszystko się wypaliło dawno temu i nie ma obecnie żadnej wartości, żyję po nic i nie mam pomysłu jak to zmienić, bo nic nie przychodzi mi do głowy, nic sensownego. nie będę na siłę pchał się w ogrodnictwo czy granie w gry, oglądanie filmów i seriali też nie działa, no nie ma niczego, co daje sens/szczęście, nawet przeglądanie mirko zostało znacznie zdemolowane przez ten rework wykopu. z ludźmi mam tak, że dana osoba musi mi naprawdę odpowiadać charakterem, żeby chciało mi się z nią spędzić dłużej niż 2 minuty, a to i tak męczy i koniec końców też nic z tego nie mam

jedyne co poprawia stan to benzodiazepiny, które wyciszają myśli #!$%@? dla jego, ale nie na tym to życie ma polegać

zostałem robotem []

#depresja #samotnosc ##!$%@? #przegryw
HamulecDymow - najgorzej, że nie mam żadnej odskoczni, słynnego punktu zaczepienia, o...

źródło: ehzz

Pobierz
  • 16
@HamulecDymow:

Będzie Magik, będzie Magik, podejrzewam, że będzie Magik za dwa lata Ale zanim skoczę z okna kiedyś, to powiem dla mamy, żeby się nie martwiła, bo... Niech zrobi to samo, co ja, bo te życie nie ma sensu Bo to jest, #!$%@?, uwolnienie się od problemów


Możesz uczynić z tego hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Czego ty właściwie chcesz się podjąć,
Nemayu - @HamulecDymow: 
Będzie Magik, będzie Magik, podejrzewam, że będzie Magik za ...