Wpis z mikrobloga

W dobie szalejącej inflacji, kryzysu kosztu życia oraz strasznego konfliktu wojskowego za naszą wschodnią granicą wielu ludzi ledwo wiąże koniec z końcem, wielu nie starcza na życie do końca miesiąca, wielu się zastanawia (nawet na tym portalu), co zrobić by oszczędząć pianiądze. Dodatkowo, jak na złość, dokładnie w tym samym krytycznym momencie, gółwny polski finasowy bloger, jakoszczedzacpienidze.pl, postanowił skończyć swoją działalność. Dlatego postanowiłem się poświęcić i kontynuować jego pozytywną działalność. Niestety nie jestem, aż takim wielkim pisarzem/grafomanem jak on, wobec czego postanowiłem nie zakładać bloga i udzielać porad na tym poczytym serwisie ze śmiesznymi obrazkami. Zaczynamy, dzisiaj część 1.

Jak oszczędzać pianiędze pytacie?

Odpowiadam:
Wydawaj mniej niż zarabiasz.

Pozdrawiam.

#pytanie #pytaniedoeksperta #nieruchomosci #ekonomia #pracabaza #pracazdalna #gielda #inwestyce #pienidze #gospodarka #oszczednosci #stopyprocentowe
lecho182 - W dobie szalejącej inflacji, kryzysu kosztu życia oraz strasznego konflikt...

źródło: Screenshot 2023-03-02 123029

Pobierz
  • 13
@borjaki: podziwiam za monetaryzacje. Mam nadzieje, że dzięki memu poradnikowi tutaj będę miał tak samo.
To istne perpetum mobile. Jak zarabiać pieniędze? załóż płatną gurpę o tym jak zarabiać pieniędze i ucz o tym, że aby zarabiać pieniędze, trzeba założyć płatną grypę w której będzie się mowiło jak zarabiać pieniędze :)