Wpis z mikrobloga

@siona:

to nie jest takie złe jak sie chce używać także zwykłych butów.
mam jakieś dwustronne velgo w działkowym rowerze i w zasadzie jazda z tym w zwykłych butach nie jest wcale uciążliwa. Niektórzy piszą ze niby obracanie pedału jest upierdliwe ale mi to kompletnie nie robi.
Być może dlatego ze wychowałem sie na pedałach z noskami i gdzie to po prostu trzeba było robić non-stop ( ͡° ͜ʖ
@bibsz: no właśnie - nieodparte wrażenie mam, że jak będziesz chciał się wpiąć to zawsze będzie to strona platformy a jak będziesz chciał jechać we flatach to zawsze będzie strona spd ;)
@erwinketa: uzywam tych w tribanie swoim, na poczatku sie wkurzalem ze trzeba obracac, po jakims czasie zapomnialem ze jest taki problem bo robie to odruchowo. jestem bardzo zadowolony. jedynie platformy troche mi buty zjadają bo powkrecalem te bolce zapewniajace przyczepność, wg kilometrów w zeszłym roku 30% to platformy, 70% to spd. ale wg codzienniego uzycia chyba wiecej robie na platformach bo pracodomy robie w normalnych butach. mam powalony pomysł alternatywny :D
eodparte wrażenie mam, że jak będziesz chciał się wpiąć to zawsze będzie to strona platformy a jak będziesz chciał jechać we flatach to zawsze będzie strona spd ;)


@siona: to tylko potwierdziło moją opinię po Twoim pierwszym wpisie, że #!$%@? nie masz o tym pojęcia, a się wypowiadasz. Do Twojej wiadomości, pedały są tak skonstruowane, że zawsze ustawiają się w tej samej pozycji, więc wpięcie się lub postawienie stopy na pedale
PrzekliniakCQ - >eodparte wrażenie mam, że jak będziesz chciał się wpiąć to zawsze bę...

źródło: IMG_20221201_151120

Pobierz
Twoim pierwszym wpisie, że #!$%@? nie masz o tym pojęcia, a się wypowiadasz


@PrzekliniakCQ: tja
w życiu przerobiłem z 5 modeli spd, ze 2 z noskami, ze 2 platformy z spd i kilkanaście flatów
ale ty wiesz swoje