Wpis z mikrobloga

@kobrys13 ja to w sumie zazdroszczę. W tak młodym wieku już was programowanie i kodowanie interesowało. Ja nigdy nie miałem takiej chrapki i pasji do tych rzeczy. Z informatyki ciągle dwójki miałem bo nawet na Excela miałem #!$%@? na zajęciach. O programach czy kodach to ja nigdy nawet nie myślałem, nigdy mnie to nie fascynowało.
@sredni_szu: Lol, jeśli kogoś przerasta wytłumaczenie tego co sam napisał, dlaczego tak a nie inaczej, to chyba się minął z powołaniem. No chyba, że ktoś kopiuje ślepo z tablicy czy Stacka jak wspomniane przez Ciebie studenciochy, to wtedy nie mam pytań.
@ja_tu_tylko_na_moment: co z ciebie za ojciec? Powinieneś dawać mu bojowe zadania. Krzyczeć, że źle świeci i zapijać każdy weekend, żeby dawać mu zły przykład. Kto to pomyślał, żeby chłop jeszcze znalazł dziecku jakieś interesujące hobby, które w przyszłości może mu zaowocować. Brak mi słów.
Nie masz dość?


@Creamfields: jestem architektem oprogramowania od 7 lat, wciąż mi się to podoba

ja to w sumie zazdroszczę. W tak młodym wieku już was programowanie i kodowanie interesowało.


@GrochenMochen: Mam 8 lat starszego brata - jak ja miałem 6 lat on miał 14 i on już coś kumał z tego.

Ja go po prostu naśladowałem.

Jak dostaliśmy pierwszy komputer jak miałem 10 lat to on miał 18 lat
@ja_tu_tylko_na_moment: przeciez to jest jakies "programowanie w majnkrafcie" xD jakis podglad fukncji ktore sie drag&dropem robi a OP tutaj pokazuje jako czarna magie. jak widze te wszystkie zajecia dla dzieci "z programowania" to widze rodzicow ktorym w zyciu nie wyszlo i teraz jasiu bedzie klikał w kąkuter i pieniązki robił xD scam jak z garnkami i thermomixami xD
bardzo szybko pojawi się sufit programowanie to matemyka.


@nozyczkisieodezwa: To jest największa ściema jaka istnieje, w życiu nie zrobiłem nic związanego z wzorami skróconego mnożenia i całkami w sofcie. Póki nie robisz w sofcie dla labów to nie ma tam nic skomplikowanego
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.