Wpis z mikrobloga

Zawyżona średnia atrakcyjność u kobiet wynika z makijażu, sztucznych rzęs, sztucznych ust i masy "upiękniaczy", czy nawet jakiegoś powiększania piersi czy pushupów. Do tego potrafią zrobić sobie naprawdę dobre zdjęcia, bo praktykowały selfiaczki przez lata. Nawet najbrzydsza kobieta jak dobrze się poszpachluje to może się dobrze prezentować.

Chłop co najwyżej może zrobić to ustawienie fryzury (o ile ją ma), fotkę zrobi #!$%@?ą bo nie robił tego całe życie. Na wzrost nie ma się wpływu, makijażu na mordę nie dasz, rzęs nie nałożysz, ust nie powiększysz (chyba, że jesteś pedałem). Można liczyć na to co natura dała + może minimalne tweaki z włosami/zarostem/sylwetką co i tak jest mocno ograniczone zależnie od genetyki.

Gdyby zrobić takiego tindera ale w wersji bez "upiększaczy" to przeciętna atrakcyjność kobiet spadłaby o kilka punktów.

Do dziś pamiętam jak czasem zdarzyło się zobaczyć w liceum jakąś ładną laskę ale bez makijażu. Trauma gwarantowana.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #tinder #zwiazki
  • 18
@LatajacyJeczmien: Jak jest możliwość to każdy poprawia swój wygląd, facet np może iść na siłkę i wspomagać się czymś.
A co do kobiet to uwierz mi że nawet te przeciętne mają swoje wymagania i często wolą być same niż brać kogoś do kogo nie są przekonane.
@Dejw983: Ty idź spać, i nie będę Ci podkradać dań z Twojego menu.

Jak jest możliwość to każdy poprawia swój wygląd, facet np może iść na siłkę i wspomagać się czymś.

A co do kobiet to uwierz mi że nawet te przeciętne mają swoje wymagania i często wolą być same niż brać kogoś do kogo nie są przekonane.


@Vinizius: Otóż to, facet może iść na siłkę. A laska może iść
@LatajacyJeczmien: No ok, tylko szpachla itd nic nie zmienia, bo z tym czy bez tego oczekują sporo. Chyba żę masz na myśli to że czujesz się oszukany, to tak. no ale czy np charakter nie jest ważniejszy od wyglądu?
No ok, tylko szpachla itd nic nie zmienia, bo z tym czy bez tego oczekują sporo. Chyba żę masz na myśli to że czujesz się oszukany, to tak. no ale czy np charakter nie jest ważniejszy od wyglądu?


@Vinizius: Mi chodzi o to, że jest im łatwiej po prostu, chociażby na takim Tinderze. Mężczyznom większość lasek się podoba bo z toną makijażu i dobrymi zdjęciami są nawet z gówna w stanie
@LatajacyJeczmien: A mi to bez różnicy czy kobieta się maluje czy nie tak czy siak na pierwszy rzut oka widać ładną twarz, a poza tym dostałem kosza od takiej która się nie maluje więc wiem że mam prawie zerowe szanse na kogoś, tym bardziej że nie mam wysokich wymagań, ot żeby była zwykła dziewczyna, ale nie ma sensu o tym myśleć lepiej skupić się na czymś innym.
@choochoomotherfucker: I to się szanuje

A mi to bez różnicy czy kobieta się maluje czy nie tak czy siak na pierwszy rzut oka widać ładną twarz, a poza tym dostałem kosza od takiej która się nie maluje więc wiem że mam prawie zerowe szanse na kogoś, tym bardziej że nie mam wysokich wymagań, ot żeby była zwykła dziewczyna, ale nie ma sensu o tym myśleć lepiej skupić się na czymś innym.
@LatajacyJeczmien: zgadzam się, że kobiety mają sztucznie zawyżone SMV, jednak Ty też możesz to robić. Też możesz się maksować. Jak masz jakieś mniejsze wady, możesz użyć wypełniaczy - kwasu hialuronowego. Jeśli masz jakiekolwiek większe wady - to po prostu operacja czy inny zabieg. Miałem kumpla który miał duże znamię na policzku, #!$%@?ło go to przez całe gimnazjum, potem usunął i po problemie. Jak jesteś za chudy / gruby - siłka +
@LatajacyJeczmien: twój bełkot nie ma ani krztyny sensu i jakiejkolwiek logiki. Laska może sobie powiększać cycki, augmentować dosłowanie wszystko, fraudować kątami i makijażem, a facet nie, bo wg ciebie będzie "niemenski" xD

Powiem ci coś - nikt nie daje #!$%@? o to czy jesteś męski, czy nie. No chyba że jesteś dresem z osiedla zatrzymanym w rozwoju w latach '90 i koledzy się będą śmiać. Takie myślenie jak twoje to ma
Warto chodzić sobie na siłownie i zrobić sobie sylwetkę by dobrze wyglądać w polówkach. Lekko nabite łapy i postawna sylwetka od treningów też dodaje trochę do atrakcyjności. Na pewno każda zwróci na to uwagę, nawet jak z mordy jesteś niewyjściowy.


@Pabick: Ja chodzę, ogólnie coś tam sobie ćwiczę od dawna, więc jakaś sylwetka jest, choć chcę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nazwij kogoś pedałem, bo wyrównał sobie
@MarteenVaanThomm: Drobne makeupy są dla mnie zrozumiałe, aktorzy przecież noszą. Tylko, że tego nawet nie widać. Ale laski mają o wiele większe możliwości makijażowe. Znajdź mi typa co z kreskami i rzęsami wyrywa dupy.


@LatajacyJeczmien: Z rzęsami jedyne co musisz zrobić to je zafarbować na czarno henną czy innym gównem, żeby pogłębiły linię wzroku. Nie masz wtedy efektu eyelinera, który normalnie sprawia, że rzeczywiście wyglądasz jak niemiecki emo gej.

Wyrównanie