Wpis z mikrobloga

Mirki kupujące fizyczne wydania gier na #ps5 #nintendoswitch #xbox, w jaki sposób dokonujecie zakupu?

Gdy chcę kupić grę:

  • Wchodzę na Ceneo/Skąpca i wybieram najtańszą opcję 17.3% (22)
  • Jak wyżej, ale tylko ze znanych mi sklepów 14.2% (18)
  • Mam Smarta na Allegro i szukam tylko tam 38.6% (49)
  • Szukam w Google 17.3% (22)
  • Mam sprawdzony sklep w którym kupuję i nie szukam 12.6% (16)

Oddanych głosów: 127

  • 15
@sm_m Ja od zawsze na każdej konsoli kupuje używane na przykład na OLX i odzyskuje kasę sprzedając po przejściu. Nie pamiętam, kiedy ostatnim razem kupiłem nowa grę na płycie na konsole xD Chyba nigdy.
@sm_m Zazwyczaj allegro, często są tam oferty tańsze lub w tej samej cenie niż w porównywarkach cenowych w których oferty z allegro nie zawsze się wyświetlają.

Zdarza mi się też szukać na Olx z przesyłką bo można jeszcze taniej znaleźć, ale nie jest to reguła.

Poza tym śledzę peppera.
@sm_m: Ciężko trafić taniej w sklepach, bo zazwyczaj trzeba doliczać około 10 zł przesyłki. Zazwyczaj wpisywałem w allegro interesujący mnie tytuł i sortowałem od najtańszych. Jak różnica nowej a najtańszej używki wynosiła powiedzmy te 10 zyla, to już brałem nówkę ze sklepu. Rzadko kiedy kupowałem zafoliowane kopie, ale jak już to głównie u sprzedawców typu bluegames itp. się trafiały. Teraz to już w ogóle żadnych kopii fizycznych nie kupuję, bo wszystko
@sm_m mając xsx. czy wcześniej x one z napędem nie kupuje fizycznych wydań. dużo taniej wychodzą cyfrówki z innych regionów świata ¯_(ツ)_/¯. nie o to była ankieta, ale #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@gigadude: Popełniłem błąd, nie dopisując, że chodzi mi jedynie o nowe gry. Teraz ankieta jest i tak nic nie warta, bo na Allegro pewnie poleciała masa głosów w związku z używkami.