Wpis z mikrobloga

Mam do Was pytanie. Firma proponuje mi przejście na B2B i 2.5k miesięcznie na samochód osobowy. Z tego co czytałem jest problem, kiedy działalność ma poniżej 3 miesięcy. Znacie firmy, które zajmują się takimi tematami? Wiecie jak to wygląda? Dodam, że nie chcę nic wpłacać, mogę mieć osobę na poręcznie. #leasing #samochody #b2b #wlasnadzialalnosc #kiciochpyta
  • 14
@grohol: jak miałem firmę 3 miesiące to walczyłem z leasingiem ale brałem używany sprowadzony z USA. większość banków od razu powiedziało, że nie. niektóre miały wprost napisane ze firma musi byc dłużej, inne że samochód z USA. w końcu któryś się podjął rozpoczęcia procedury. ja miałem wpisowe 30%, potem wyszło, że może poręczyciela który ma firme dłużej. brat się zgodził. to wysłali rzeczoznawcę który wycenił samochód na 50% wartości. finalnie kupiłem
@Argonzz: skąd takie informacje masz? Normalnie od 1 dnia działalności robi się leasingi tylko albo o płata wstępna wyższa albo poręczenie kogoś z majątkiem.

@grohol jak możesz mieć poręczenie kogoś to jesteśmy w stanie zrobić z niższa opłatą niż 20%, ostatnio procesowalam klienta na 5% z poręczeniem firmy brata i przeszło