Wpis z mikrobloga

@BananowyKrol: Jak jakoś obejdziesz ten wymóg: Musisz być zweryfikowanym klientem biznesowym by kupić ten produkt
Weryfikacja
Zakupy produktów zawierających nikotynę lub CBD możliwe są tylko dla klientów biznesowych.
Rejestracja konta w naszym sklepie nie jest równoznaczna z przydzieleniem statusu biznesowego.
Weryfikacja podanych przy rejestracji danych nie jest automatyczna i trwa z reguły do dwóch dni roboczych.

to faktycznie może i wyjdzie taniej ale raczej chyba ciężko go ominąć niestety.
@lubie-solnik: @micw921 No tak, kupuję czysty glikol, czystą glicerynę i sól nikotynową wszystko mieszam i mam pewne 500 ml stężenia 20mg, za dużo kombinowania to tu nie ma a mam pewniaka i to w cenie około 80 zł.

Plus tego jest taki, że jestem pewien stężenia no i to baza oparta na soli co jest zdrowsze, lepsze i nie gryzie tak w gardło.

Znajdź mi bazę o stężeniu 20mg, opartą na
@marek-wozniak-750: 1 litr 20mg wychodzi za 104 zł + 25 zł (glikol/gliceryna) + 93 zł (wysyłka)

=222 zł za 1 litr bazy

Moja opcja 25 zł glikol gliceryna + 55 zł sól nikotynowa = 80 zł i mam wszystko w domu w ciagu 2 dni a nie zza granicy.

Widzisz różnicę?
@BananowyKrol: za 100zl mozna brac 500ml na soli o mocy 18 z pewnego vape shopu ktore jest legitne. ja bralem 500ml i wszystko sie zgadzalo, a gdy sie skonczylo wzielem 1l i tez jestem zadowolony. a sol czy zwykla nikotryna to juz zalezy tylko od osoby xd, jak ona jest niby lepsza? bo w gardlo nei gryzie? palilem na soli i zwykla i bardziej mi pasuje zwykla bo jestem w stanie
@marek-wozniak-750: To tera bedę czekał pół roku żeby sobie zamowic bazę z hiliq? xd bez sensu

jak dla mnie mój pomysł jest bez skazy, fakt jedyne utrudnienie to jak ktoś nie ma działalności ale dla mnie to zajebista opcja, dostawa za 2 dni, wsypuję sól i to tyle z trudu. Baza gotowa.

@lubie-solnik Jakiego? I bez akcyzy pewnie na boku sprzedawane niewiadomo co :/
w jakich proporcjach chcesz to rozrabiać? Fiolka do pół litra bazy ma ci dać 20mg/ml?


@ak44: szkoda robić od razu pół litra żeby mi się to utleniło, ale no jeśli chodzi o proporcje to tak

10 g = 10000mg podzielić na 500ml bazy wychodzi 20mg na ml