Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #krypto #binance #finanse #jdg #podatki CZesc, mam takie pytanie,m szef zagranicznej firmy z ktora wspolpracuje mowi ze w tym miesiacu maja jakies problemy z bankowościa i moze mi wypłącić pieniądze poprzez giełde Binance, mam sobie otworzyc tam konto, on mi przesle to w krypto walucie USDT / TRC20 no i ja sobue moge to wypłąić potem do banku. Moża tak to zrobić przy JDG? na fakturze napisze ze sposób zapłty jako "inny".. czy olać to i poczekać aż naprawią sobie przelewy? troceh to binance skomplikowane jest, nie sieze w tym, zalozylem konto, mam mu dac link do portfela i on mi przeleje - troceh sie boje czy potem to przeleje na konto bez problemó albo nie wciske czegos i nie poleci to choelra wie gdzie.. ps. oni to firma ktora opiera sie na krypto, web3, nft itp, wiec dla nich to normlana, zreszta oni są z UK..
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZawzietyRobaczek: jak przyjdzie przelew z giełdy krypto na konto firmowe to będziesz miał bana w każdym banku, bo jeśli bank prowadzi rachunki dla firm związanych z krypto i któryś z klientów będzie prał pieniądze to bank też dostanie karę mimo że dopełnił wszelkich formalności, dlatego ta firma ma problemy z bankiem, lepiej takie przelewy otrzymywać na konto prywatne które jest wykorzystywane w ramach DG, a i nie sprzedawaj krypto przez
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: Stablecoiny nie są pieniędzmi, tylko towarem, więc zachodzi barter. W EU jest projekt, który pozwoli traktować takie stablecoiny jako e-pieniądze (MiCAH), ale na razie trzeba je traktować jako towar. Warto też mieć świadomość, że nikt nie widział rezerw Tethera (emitenta USDT), podobnie z Binance BUSD. Obecnie Circle (emitent USDC) ma jako taką reputację i podlega pod Komisję Nadzoru Finansowego cywilizowanego kraju, ale też jest sporo niepewności związanych z ich
  • Odpowiedz