Wpis z mikrobloga

#zakopane #zalesie #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #motoryzacja
Byłem na weekend z różową w Zakopanem i taka sytuacja:
Jakaś babka, która wygląda jak jej jedynym osiągnięciem życiowym było zrobienie przysiadu na bogatym dicku. Wyjeżdża z prywatnego parkingu Teslą.

No i chłop ją zatrzymuje i się na nią drze "co pani robi, gdzie pani jedzie, przecież nie zapłaciła pani, 20 zł"
- Ale ja mam elektryczne auto i nie płace za parkingi
Chyba sobie żartujesz..
- tak, w Krakowie nie place, proszę sobie przeczytać prawo
Dalszego skryptu tej kłótni nie będę pisał bo szkoda strzępić ryja, baba straciła z 40 minut a i tak w końcu jedna z jej 2 koleżanek zapłaciła bo ta nie miała gotówki przy sobie, ona tylko "płaci zegarkiem"

Piję tylko do tego, że taka tempa lampada, ma g---o w głowie, kolorowe życie, tysiące na koncie, ciuchy warte więcej niż moje auto a potrafiła kłócić się jak p------a o głupie 20 złotych, tak jakby zależało od tego jej życie.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: Ile ty żyjesz na tym świecie, że takie oczywiste oczywistości przedstawiasz ;d? Życie nigdy nie było sprawiedliwe, czym szybciej się poodzisz z tym tym lepiej dla twojej psychy. Polecam styl bycia "mam w------e, robie swoje".
  • Odpowiedz
@kodecss: Teslę można kupić za nieco ponad 100 koła, więc przy leasingu na 5 lat to są niewielkie kwoty. Ciuchy mogłby być nieoryginalne (znam jednego gościa który ma kupę kasy, a kupuje podróby w Turcji). No i często życie takiej lambadziary nie jest kolorowe, bo konkubent traktuje ją jak tanią dziwkę (też znam takiego typa - to ten od podróbek).
Mam nadzieję, że teraz trochę mniej cie boli ( ͡
  • Odpowiedz