Wpis z mikrobloga

#zakopane #zalesie #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #motoryzacja
Byłem na weekend z różową w Zakopanem i taka sytuacja:
Jakaś babka, która wygląda jak jej jedynym osiągnięciem życiowym było zrobienie przysiadu na bogatym dicku. Wyjeżdża z prywatnego parkingu Teslą.

No i chłop ją zatrzymuje i się na nią drze "co pani robi, gdzie pani jedzie, przecież nie zapłaciła pani, 20 zł"
- Ale ja mam elektryczne auto i nie płace za parkingi
Chyba sobie żartujesz..
- tak, w Krakowie nie place, proszę sobie przeczytać prawo
Dalszego skryptu tej kłótni nie będę pisał bo szkoda strzępić ryja, baba straciła z 40 minut a i tak w końcu jedna z jej 2 koleżanek zapłaciła bo ta nie miała gotówki przy sobie, ona tylko "płaci zegarkiem"

Piję tylko do tego, że taka tempa lampada, ma gówno w głowie, kolorowe życie, tysiące na koncie, ciuchy warte więcej niż moje auto a potrafiła kłócić się jak #!$%@? o głupie 20 złotych, tak jakby zależało od tego jej życie.
  • 26
  • Odpowiedz
Piję tylko do tego, że taka tempa lampada, ma gówno w głowie, kolorowe życie, tysiące na koncie, ciuchy warte więcej niż moje auto a potrafiła kłócić się jak #!$%@? o głupie 20 złotych, tak jakby zależało od tego jej życie.


@kodecss: #programista25k a ostatnio składałem reklamację o niesłusznie pobrane 30zł za wydanie karty. Skuteczne :P
  • Odpowiedz
  • 10
@cucaracha:
Platynowe włosy
Zrobiony ryj
#!$%@? guesem, luiviton, witchenem od góry do dołu.

Co ci mam wytłumaczyć jak wygląda typowa kuhwa co nigdy w życiu nie pracowała a jedyny jej piniondz to ten od bogatego męża
  • Odpowiedz
tak na pewno dla tego ze w #!$%@? robi kogos codziennie na 20zł


@Kamil_O: @Jin na pewno nie dlatego, że wykłóca się o drobne i leci w ch*ja, ale pewnie towarzyszą temu pewne (wredne) cechy charakteru, które ułatwiły jej prowadzenie jakiejś zarabiającej działalności (fryzjerstwo, kosmetyczka czy jakiś MLM )

Taka hipoteza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Może dlatego jest bogata?


@kuroszczur: o tak, na pewno wzbogaciła się inwestując godzinę swojego czasu na próbę oszczędzenia 20 zł (nieudaną), co przy 50% szansie na sukces daje 10 zł na godzinę.

Na pewno właśnie w ten sposób ludzie stają się bogaczami, poświęcając cały swój wolny czas, żeby co miesiąc być 150 zł do przodu, to na pewno więcej warte, niż nauka nowych umiejętności czy zdobywanie wartościowych znajomości.
  • Odpowiedz
@kodecss: To, że ktoś jest bogaty nie oznacza zawsze, że ma wysokie IQ czy umiejętności społeczne. Mało tego. Nawet to że ktoś jeździ wypasioną furą nie oznacza, że jest bogaty. xD
  • Odpowiedz