Wpis z mikrobloga

Moi rodzice mają taką mentalność, że dla nich nawet rak w 4 stadium to tylko wymówka roszczeniowych millenialsow, żeby nie tyrać.

Mój ojciec chodził ze złamaniem do pracy, moja matka nawet jak jest chora, nawet z 38,5 stopnia gorączki.

Jak kiedyś poszedłem na L4 to mój ojciec jak usłyszał to takich torsji dostał, że myślałem, że na oiomie wyląduje. Powiedział, że życzy mi, żeby mnie kiedyś kara spotkała za to.

Tyrka niewąska to dla nich wartość w hierarchii powyżej wszystkiego. Oczywiście nie muszę mówić, że jedyne czego się dorobili to problemów z kręgosłupem, zdrowiem, układem krążenia itd.

#praca #pracbaza #toksycznamatka #rodzina #rodzice #januszebiznesu #polska #kolchoz #przegryw #psychologia #przemyslenia #takaprawda
  • 17
@Ynfluencer: aż mi się przypomniało jak se kiedyś rękę rozwaliłem i po chyba 3 tyg poszedłem na kontrolne badania i lekarz mi powiedział, żebym jeszcze do pracy nie wracał, więc przedłużyłem L4. Matka mnie od tzw. niebieskich ptaków wyzwała. Aż se musiałem sprawdzić w necie co to jest i już wiem skąd taka mentalność. Komuna narobiła szkód na pokolenia w narodzie.
@trollik: @cielak44 @Zarzutkkake @Jin @jezus_cameltoe @Don_Hollywood Najgorsze jest to, że oni to nawet postawili wyżej od relacji rodzinnych..chciałem mieć dobre relacje z nimi. Jak odejdą z tego świata, bo już swój wiek mają to żyć z nimi dobrze i się dogadywać, spędzać czas razem.

Niestety z ich inicjatywy zostaliśmy śmiertelnymi wrogami, bo ja nie szanuje etosu ciężkiej pracy, więc jak się mijamy to dostaje tylko spojrzenia pełne nienawiści i pogardy. Z
@Ynfluencer No cóż mój tata pracował ciężko całe życie a miesiac po przejściu na emeryturę zdiagnozowali u niego nowotwór w 4 stadium. Jak z nim rozmawiałem i mówiłem, że całe życie spędził w pracy a teraz jak przyszedł czas żeby odpocząć i korzystać z emerytury to takie coś mu się przytrafiło i uważam, że bez sensu było tyle pracować zamiast poniekąd korzystać z życia to on stwierdzil, że gdyby tylko był na
@Ynfluencer: to jest mentalność niektórych starszych ludzi. Cały czas musza coś robić. Jak nie w robocie to coś w domu. W sobotę tez trzeba #!$%@?. Aleee w niedziele to broń boże. Jezus by się obraził.
Zwykle tacy ludzie nic ciekawego w życiu nie doświadczyli. Nie jeżdżą na wakacje. Tylko #!$%@? całe, nudne szare życie i potem umierają.
@Ynfluencer: Możeby spróbować ich zamknąć przebijaniem ich w januszowaniu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypomnieć rodzicom że nie po to się co miesiąc płaci (co przy UoP jest prawdą) żeby nie korzystać. No i hehe halyna te tłumoki zapracujo na mnie podczas gdy ja się będę #!$%@?ł w domu hehe ( ͠° °)