Wpis z mikrobloga

Dziś skończyłam 18 i zdałam sobie sprawę z jednej rzeczy - wyzwolenie dziewczyn jest jednym wielkim nadużyciem. Kiedy weszłam w dorosłe życie tragedią okazało się dla mnie, że całe to "wyzwolenie" okazało się czymś innym, niż na co czekam. Dziewczyny dostają wolność, ale to na tyle - szczytem ich możliwości są bzdury, które są uważane za śmieszne dla innych.

Nie myślcie, że od razu zostałam produktem handlu ludźmi. Po prostu teraz wszyscy w naszym świecie wymagają bystanie w konkretnym miejscu - albo jesteś celebrytką, albo Instagram influencerką, albo czymkolwiek innym - i uważają, że jeśli jesteś dziewczyną, to po prostu wybraliście jedną z tych drog.

Wszystko, czego naprawdę pragnęliśmy było prawdziwe równouprawnienie, które pozwoliłoby nam być kimś wyjątkowym i nie zamykało nas w konkretnych konwencjach. A teraz okazuje się, że to wszystko okazało się jednym wielkim kłamstwem.
#women #dymanie ##!$%@? #noway #sorry
  • 80
@gram_na_twoim_flecie: zniszczyć dziewczyny, sprowadzić ich życie do jednego, całkowicie pozbawić je mocy kreacji, świadomości swojej mocy, zrobić wszystko żeby nie akceptowały swojego ciała, całkowicie oddzielić to co cielesne od tego co duchowe.
I cyk idealny przepis na całkowity kataklizm państwa i cywilizacji.
Wszystko, czego naprawdę pragnęliśmy było prawdziwe równouprawnienie, które pozwoliłoby nam być kimś wyjątkowym i nie zamykało nas w konkretnych konwencjach. A teraz okazuje się, że to wszystko okazało się jednym wielkim kłamstwem.


@gram_na_twoim_flecie: masz prawo głosu, możesz się wypowiadać na rózne tematy, a #!$%@? jakieś kocopoły z #!$%@?ą logiką. Idz pracuj do kopalni bedziesz dobrze zarabiac i bedziesz mogla opowiadac ze złamałaś stereotypy w miejscu gdzie 100% obsady to faceci.