Wpis z mikrobloga

@wypokowy_expert nie wprowadzaj w błąd, volte działa w play, jego podsieciach jak virgin,redbull oraz śmiga jeszcze w tmobile.
Nie działa wificalling, 5g no i funkcje dostępne tylko w wybranych państwach jak np call screening. Osobiście nie odczuwam żadnego dyskomfortu z braku 5g jak i wifi calling którego nigdy nie używałem i nie potrzebowałem @Czafincz
jak virgin


@DPary: vaginowcow to dopiero wczoraj podłączyli pod volte/wifi chyba że abo mieli wcześniej

A brak wifi calling przydaje się w przypadkach, przy kiepskim sygnale, zamiast wychodzić na zewnątrz można gadać po wifi, a także w roamingu szczególnie poza UE. Jak się fartnelo i piwnica jest z dobrym zasięgiem, do tego się jedzi tylko do kołchozu to faktycznie vowifi niepotrzebne
@DPary czyli nie muszę się bać, że w razie zakupu nagle będę miał zwykły elektroniczny gadżet, który nie połączy mi się z internetem i uniemożliwi dzwonienie?
@Czafincz zależy jaką sieć masz, pixele bez volte w Polsce jak wyłącza 3g to nie wiem co będzie choć ten problem będzie dotyczył wielu państw więc wątpię że google to zostawi bez echa