Wpis z mikrobloga

@Kamenes: Bo coraz więcej amatorów pcha się do tej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie nie mają pojęcia o śpiewaniu, edukacja muzyczna w Polsce leży, więc każde odejście od wersji studyjnej to "fałszowanie". Jann zaśpiewał brawurowo, w każdej zwrotce dodawał dramatyzmu, napięcia, łączył śpiew klasyczny z rockowym, rapem, trochę piosenką aktorską i to wszystko przy gównianym nagłośnieniu TVP ( ʖ̯) Blanka
@holka-kofolka: Pewnie masz rację. Ja również się na muzyce nie znam, wszystko biorę na chłopski rozum. Ale to słychać, że on dobrze śpiewał. W dodatku to trudny utwór, z wieloma różnymi dźwiękami i gatunkami muzycznymi, a on dał radę. Moim zdaniem to był świetny występ.
@Kamenes @holka-kofolka bawi mnie, że ludzie widzą potknięcie np. w miejscu gdzie on się śmieje. Widać, że śmiech jest celowym zabiegiem scenicznym, wiadomo, że ciężko śmiać się i jednocześnie śpiewać, ale nie to turbo skucha jest i w ogóle jak on tam skaszanił xD
W ogóle jak się go posłucha nagranego komórką przez jednego z widzów, to ten dźwięk jest lepszy niż w tv i występ Janna wypada lepiej. Brawa dla TVP
@lord_xenu: to podaj, w którym momencie? ona ma specyficzną barwę głosu i manierę śpiewania, taką nosową, może o to chodzi? była zadyszana, pomyliła słowa, tu się zgodzę, przy takim skromnym choreo powinna poćwiczyć nad kondycją
@Kamenes: kwestia gustu, jak dla mnie to Ci wszyscy wykonawcy byli w najlepszym przypadku słabi. Blankę wyłączyłem po kilkunastu sekundach, bo tego nie da się słuchać, ale spuszczania się nad zadyszanym i ciągle wciągającym powietrze Jannem tym bardziej nie rozumiem. Wgl kto wybiera tych bieda-artystów na te preselekcje? Co roku jakieś no name'y i co roku jest coraz gorzej. I ja bym to zrozumiał, gdyby dobrych artystów w Polsce nie było
Wgl kto wybiera tych bieda-artystów na te preselekcje? Co roku jakieś no name'y i co roku jest coraz gorzej. I ja bym to zrozumiał, gdyby dobrych artystów w Polsce nie było na pęczki...


@Rozkoszniaczek: Wykonawcy sami się zgłaszają do TVP a dlaczego dobrzy artyści nie chcą mieć nic wspólnego z TVP, to chyba można się domyślić.
to podaj, w którym momencie?


@holka-kofolka: jestem ze szkół muzycznych szkolony od dziecka i mówię że ona fałszuje wszystko. Wszystko. Ma niepoprawną wymowę, nie panuje nad głosem, nie trafia w nuty, nie ma kondycji do tak prostego kawałka. Jak chodzi o bycie złym piosenkarzem/ą to zrobiła wszystko źle. Nie ma talentu ani chęci rozwoju. Jann wokalnie dużo lepszy, kawałek mi się nie podobał, piszę tylko o technice. Widać że chłop jest
@Rozkoszniaczek: Tylko że wtedy reputacja Eurowizji była jednak duuużo gorsza, do tego nie było Tik Toka i Spotify, żeby wypromować się dzięki Eurowizji globalnie. Zgłaszali się czasami znani wykonawcy, np. Blue Cafe, Wilki, itp.