Wpis z mikrobloga

a teraz sprawdz z kiedy jest wypowiedz, a kiedy powstala Konfederacja xD


@93michu93: Marks nie żyje od dawna, a komuna i socjalizm w Polsce upadły przed 1990. PRL też się dawno skończył.

"Razem" nie może zatem być partią socjalistyczną i żadna partia w Polsce nie ma prlowskiej mentalności, bo prl się przecież skończył.

CBDO, pora na CS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@szarzujacyzajaczek: @OddajButa123 @xfin

Cale skrzydlo narodowe po wejsciu do Konfy troche zmienilo swoje podejscie. Bosak/Winnicki to byli tacy wlasnie lewacy jak Tusk i Kaczynski. Dzis obaj gdybysmy postawili ich przy tusku i kaczynskim to byloby tak, ze staliby po dwoch stronach osi.

Mozecie sobie pisac bzdury o Krzysiu sprzed 5 lat, ale Kaczynski i Tusk mowia o mieszkanie prawem nie towarem teraz, juz!
Mozecie sobie pisac bzdury o Krzysiu sprzed 5 lat,


@93michu93: To ja powiem tak - jak mi się PiS i Konfa nie podobają, to nie mam zamiaru bronić Tuska za jego socjalne wymysły, bo są zwyczajnie głupie i jak bym chciał jak najmniej socjalu.

A o Krzysiu niestety mogę powiedzeić tylko tyle, że on się nigdzie przeciw chociażby 500 plus nie opowiada. Na przykład - skoro sprzed 5 lat jest źle,
To ja powiem tak - jak mi się PiS i Konfa nie podobają, to nie mam zamiaru bronić Tuska za jego socjalne wymysły, bo są zwyczajnie głupie i jak bym chciał jak najmniej socjalu.


@xfin: ja uwazam, ze pis, po jedno zlo. Niczym sie nie roznia w kwestiach gospodarki.

- 500+ zbyt dużo kosztuje budżet, więc trzeba je zlikwidować? – pyta gospodarz programu.


- Nie jest prawdą, że to za dużo
ale tutaj cos zle powiedzial?


@93michu93: Nie odpowiedział na zadane pytanie o likwidację programu. Jeśli jest przeciw, to to była idealna okazja do wypowiedzenia się.

Konfa po prostu najpierw dba o swoich obywateli

Czyli co prawda nie zgadzają się w ogóle na 500+, ale będą optowali za wstrzymaniem go dla obcokrajowców, bo najpierw powinni je dostać Polacy?

Typowe polityczne lanie wody, żeby nie #!$%@?ć swoich wyborców popieraniem jakiegokolwiek socjalu, a jednocześnie
@xfin: jeśli to jest twoj zarzut do Konfy, a planujesz głosować na popis z programami socjalnymi jak te kredyty to byłaby to hipokryzja. Jeśli rzeczywiście nie lubisz socjalow oczywiscie