Wpis z mikrobloga

Przegrywy myślą, że wyglądając jak Chad wygrywasz życie, masz loszki wokół siebie od zasrania i w ogóle to sielanka wygrałeś życie, ruchasz jak królik. Tak na szybko na swoim przykładzie i odczuciu wymienię jakie to ma korzyści:

-Byle locha liże się do Ciebie jeśli to powyżej 7 to wiadomo ego #!$%@?, ale przypuśćmy, że laska nie w Twoim typie. Nie można z taką zacząć normalnie rozmawiać, zapoznać się itd. bo migdali się od samego początku, czujesz w powietrzu, że nie porozmawiacie normalnie bo non stop będzie uczucie psychicznego napastowania tym samym czujesz zażenowanie sytuacją i dążysz do jak najszybszego zakończenia znajomości.

-Gdziekolwiek nie pójdziesz czy to sklep czy obuwniczy (zazwyczaj pracują tam laski...) zawsze masz wrażenie jakoby laska zza lady myślała w jakiej pozycji byś ją obracał itp. fantazje. (widać po oczach).

-Czujesz na sobie wzrok kobiet, a nawet jeśli nie to masz skrzywioną psyche i cały czas czujesz się obserwowany. Tym samym chodzisz jakbyś miał kupe w gaciach albo chodzisz sztywno coś jak fobia społeczna tylko w innym stylu.

-Po którymś komentarzu na temat swojego wyglądu od znajomej rzygasz tęczą, bo słyszysz to za każdym razem jak poznajesz jakąś nową laske.

-Zdarzyło mi się, że podrywały mnie geje, póki taki gada jest w porządku, nie wątpie nawet, że można poznać kogoś ciekawego z zainteresowaniami itd. gorzej jak taka osoba zacznie iść o krok za daleko...

To tak na szybko, dodam jeszcze, że niektórzy faceci widząc mnie z koleżanką ku boku i weryfikując mój wygląd, wyjebuje im ego poza skale i starają się być za wszelką cenę nie wiadomo jak męscy co od razu wywołuje we mnie minę zmieszania. (Żeby nie było dwa dni do zielonki więc w razie w oszczędźcie sobie komentarzy..).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
#przegryw #wygryw #relacjedamskomeskie #relacjemiedzyludzkie #takaprawda #wyznanie #wyznaniezdupy
  • 7
@reydel: Mogę Ci sypać jak z rękawa, zresztą w #szczecin dużo ludzi jest otwartych na znajomości więc nie miałbym po co baitować. Porównując to do reszty Polski to idealne miejsce dla przegrywa, w dwa dni z odpowiednimi ludźmi jesteś w stanie wyjść na prostą nawet jak jestes 2/10.