Wpis z mikrobloga

Mam takie przemyślenia prostego chłopa:
Kupiłem za odłożone pieniądze swoje pierwsze mieszkanie, chciałem wszystko wykończyć i urządzić w nim jak najlepiej i najładniej. Oczywiście nie stać mnie było na najdroższe wyposażenie, raczej średnia półka.

I po prostu nie jestem zadowolony z efektu końcowego, dostrzegam różne popełnione babole przy urządzaniu mieszkania. Jakaś nierówność na ścianie, trochę ościeżnica odstaje, coś gdzieś ma rysę itp.

Siedzę i myślę: no i to jest to, na co tak długo pracowałem?
Czy na te deweloperskie gówno z bloczków gipsowych ludzie #!$%@?ą całe życie lub zadłużają się na kilkanaście lat?

Sensem tego #!$%@? są te ściany, na które teraz patrzę?

I już po wszystkim...? Czy to wszystko na co mnie stać i dalej to już tylko samotna wegetacja w tym mieszkaniu?

#gorzkiezale #feels #nieruchomosci #mieszkanie #remontujzwykopem #przegryw
  • 6
Czy na te deweloperskie gówno z bloczków gipsowych ludzie #!$%@?ą całe życie lub zadłużają się na kilkanaście lat?


@CalibraTeam: tak

I już po wszystkim...? Czy to wszystko na co mnie stać i dalej to już tylko samotna wegetacja w tym mieszkaniu?


@CalibraTeam: Teraz będzie z górki. Bo skoro stać cię na mieszkanie to teraz będziesz więcej kasy odkładał na inne przyjemności
I już po wszystkim...? Czy to wszystko na co mnie stać i dalej to już tylko samotna wegetacja w tym mieszkaniu?


@CalibraTeam: przesadziłeś oplarzu i tyle. Dla mnie mieszkanie musi posiadać fajny garaż z łagodnym zjazdem, bo dla mnie frajdą są samochody a nie kawałek betonu. Co prawda z kawałka betonu opłacę leasingi, ale to inna historia. Ja nie mam sentymentu do betonu, jak 90% ludzi na tagu tutaj
@CalibraTeam: Teraz zwracasz na to uwagę, potem już nie będziesz. Sama tak miałam po pierwszym przeprowadzonym remoncie, potem po drodze tych remontów miałam już kilka (w tym budowę) i wiem, że nie warto jest przejmować się drobnostkami bo tego po prostu nie widać! O wiele bardziej zwraca na siebie uwagę fajny obraz w centralnym miejscu pomieszczenia, czy dobrze dobrane meble. A nie jakaś rysa na ścianie czy krzywa ościeżnica. Sama na