Wpis z mikrobloga

Recenzja z najbardziej "popularnej" myjni bezobsługowej na ul. Cukrowej. Dzisiaj pogodny dzień więc postanowiłem sprawdzić tą zachwalaną lub polecaną myjnię. Nie no żartuję, na myjni byłem, recenzji pisać nie umiem lub mi się nie chce. ;)
Spory ruch na myjni, co chwilę podjeżdża kolejne auto, czas oczekiwania na stanowisko ok. 5 do 7 minut. Ja najprawdopodobniej nie umiem w mycie bezobsługowe bo autko na koniec okazał się nie domyte. Chyba muszę poczytać jakiś poradnik używania myjni bezobsługowej lub jakiś film na yt obejrzeć.
W każdym razie, mimo wszystko myjnię oceniam na 4,7 w skali do 5. Mam mniej białych nalotów po proszku niż zazwyczaj kiedy korzystałem z myjni na Lotosie.
#szczecin #samochody #myjnia
  • 8
@dzieju41 byłem niedawno na tej myjni kierując się pochlebnymi opiniami i jest sporo plusów w stosunku do innych, z których korzystałem dotychczas. Przede wszystkim jasny cennik i wskaźnik sekundowy, a nie tylko licznik pozostałych impulsów. Z piany aktywnej nie korzystałem, ale już ze szczoty płyn lał się tak obficie, że było mi trochę szkoda tego co leci na glebę.
Przede wszystkim jasny cennik i wskaźnik sekundowy


@Misiopysioo: Tak, to duży plus, każda wrzucona złotówka to 40 sekund pracy każdego "programu". Czy to dużo czasu czy mało, szczerze nie wiem. Zazwyczaj korzystałem z myjni ręcznych, gdzie auto myła mi obsługa, do tego raz w roku mam myjnię w cenie przeglądu. "Grube" zabrudzenia usuwam od czasu do czasu w garażu, do tego felgi, szyby, lampy i wnętrze także czyszczę w garażu.