Wpis z mikrobloga

Po 5 latach wymieniłem s8 na s23 i ja #!$%@? powiem wam, że jednak różnica jest kolosalna. 120 Hz daje taki feeling zajebisty, a w ogóle najlepsza opcja, która #!$%@? mi banie to DeX.

Czaicie, że podłączam fona do monitora i mam tryb jakbym siedział na laptopie? Odpalam IDE w chmurze i mogę programować gdzie chcę albo mogę na telefonie linuxa odpalić i tam VSC albo neovima, to już w ogóle igła. Oni w ogóle nie reklamują tym telefonów, a to jest coś co wybija samsunga względem chinoli i innych paździerzów.

Jakbym nie miał macbooka, to bym spróbował pracować na takim setupie, bo tak to nie chce mi się tego jakoś super konfigurować. To jest przyszłość kiedy będziemy mieli komputery w kieszeni i tylko będziemy potrzebowali monitora, żeby się podpiąć. Do tego jeszcze, żeby miał wbudowany projektor i rzutował klawiaturę i touchpad na biurko. To by była rewolucja.

Jeszcze dostałem gratis słuchawki za klocka, sprzedam s8 na złom za 3 stówy i mam #!$%@? flagowca za 2800-2900. To mi się podoba.
#telefony
  • 5
Do tego jeszcze, żeby miał wbudowany projektor i rzutował klawiaturę i touchpad na biurko. To by była rewolucja.


@Thiocomaster: to by było gówno, firmy które robiły laserowe klawiatury raczej nie wybiły się na rynku. Nic nie zastąpi fizycznych klawiszy.
Czaicie, że podłączam fona do monitora i mam tryb jakbym siedział na laptopie?


@Thiocomaster: S8 też już miał DEXa, ale chyba trzeba było go doinstalować. Wcześniej miałem Lumię 950XL i też zdarzyło mi się korzystać z niej podłączonej do telewizora jak na szybko musiałem trochę poklikać w Excelu.