Wpis z mikrobloga

#eurowizja Nie oglądałem preselekcji ogarnąłem na szybko teraz występ live Janna i tej Bianki i bulwa nie mam słów...

Jakim cudem jedzie dziewczyna, która nie potrafi śpiewać i nawet rusza się na scenie gorzej niż Jann. Jak? "Co tam się staneło?" - cytując klasyka.

Jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć? Przecież to nie ma sensu tego oglądać. Odpada w półfinale i tyle. A kurczę występ tego Janna ciekawy, no ale trudno...

#eurovision #eurowizja2023 #eurovision2023
  • 7
@ElefantKatona: ja tam polskich występów za bardzo nie oglądam, nie dzwonię, nie kibicuję.
Trochę kibicowałem ochmanowi, a Szpak trafił w 10 letnią przerwę.
Zgaduję, że z blanką #!$%@?ą zrobie to samo co z brzozowskim - przyciszę i sprawdzę co tam na mirko.
@Erimar: no dobra, blanka słaba, ale przecież jann na zywo też wypadł #!$%@?. Nie rozumiem bronienia na siłę Janna i gnojenia blanki, kiedy każdy kuźwa słyszał jak słabo też wypadł Jann.
@blablalbla: zgadzam się, że też słabo z głosem (i tak lepiej niż Bianka), ale jak pisałem rzuciłem okiem i porównałem dwie piosenki, o których ludzie dyskutują i taka opinia na szybko. Ogólnie to wiadomo, że ja bym posłał kogoś kto potrafi śpiewać