Wpis z mikrobloga

Hej! Będę rozbierał budynek gospodarczy,tak ze 150m2 murowany.
Będę miał z tego rzecz jasna trochę gruzu. Przyszło mi do głowy, że mógłbym go przepuścić przez kruszarkę i jakoś wykorzystać - np do utwardzenia wstępnie podwórka, żeby w przyszłości móc na tym położyć np kostkę.

Oprócz tego mam trochę starej cegły budowlanej (taka kupka gdzieś na jeden budynek) które też bym przy okazji przepuścił przez tą kruszarkę.

Nada się to do czegoś czy wykorzystać po prostu do utwardzenia drogi i "Ala parkingu" dla samochodów?

#budujzwykopem #remontujzwykopem

Jakbym nie odpowiadał to znaczy, że nie widziałem Waszych odpowiedzi, to mój pierwszy wpis na tym nowym, lepszym wykopie
  • 12
@EnderWiggin: @FFFFUUUU czyli jakbym zrobił tak, że rozdrobnie to z różną gradacją, wysypie na podwórko największe na spód najmniejsze na wierzchu, zagęszczę i dam ewentualnie obrzeża żeby to się jakoś trzymało to powinno być git i w miarę trwale, nie?
@Bad_Wolf: @kilobajt @EnderWiggin Trochę poczytałem, wychodzi na to, że cegła może - choć nie musi jeśli będzie dobrze zagęszczona - się zapaść. Dlatego plan jest taki, żeby pociąć to na różne frakcje, te ze sobą wymieszać, rozsypać po podwórku na 8-10 cmi zagęścić konkretnym walcem. I niech se ze 2-3 lata tak poleży. Potem znowu przejadę po tym walcem, żeby się zapadło co się ma zapaść, potraktuję suchym betonem i na
@Bad_Wolf: Tak zrobię, dzięki.

Tak przy okazji - ile teraz płacisz za 1 kWh prądu po przekroczeniu limitu 2k kWh? Próbuje policzyć coś ale w necie jeden wielki sh it storm i trudno o coś konkretnego a sam mam fotowoltaikę i na rachunku to inaczej wygląda